Lexon Flip Plus Alarm Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hem Alarmlı Saat Hem Radyo Bir Arada

Lexon Flip Plus alarm saat, alarm özelliği bulunan bir saat olup aynı zamanda radyo özelliği de bulunur. Sahip olduğu hoparlör sayesinde dilediğiniz radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz.

Dokunmatik Aydınlatma Avantajı

Dokunmatik aydınlatma özelliği sayesinde gece saatin kaç olduğunu öğrenmek için Lexon Flip Plus alarm saate dokunmanız yeterlidir. Tek dokunuş ile aydınlanan ekran birkaç saniye sonra otomatik olarak kapanır. Bu sayede ciddi bir enerji tasarrufu sağlar.

Ters Çevrilerek Kontrol Edilen Alarm

Alarm çalmaya başladığında kapatmak için Lexon Flip Plus alarm saati ters çevirmeniz yeterlidir. Saati ters çevirdiğinizde alarm otomatik olarak kapanırken ekrandaki saat yeninden düz olacak şekilde konumlanır. Başka bir ifadeyle siz saati ters çevirseniz de ekrandaki saat görüntüsü ters dönmez.

Kolay Okunabilir LCD Ekran

Elektro ışınlı LCD ekran teknolojisi sayesinde gün ışığında da kolaylıkla okunabilir. Ayrıca radyo frekansını, alarmı da kolaylıkla görebilir, dilediğiniz gibi ayarlama yapabilirsiniz.

Pil ile Çalışma Ayrıcalığı

2 adet AAA pil ile çalışan Lexon Flip Plus alarm saat, kolay temin edilebilen pil türü ve enerji tasarruflu çalışma prensibi sayesinde uzun ömürlü ve masrafsız bir kullanım sunar.

Özellikler 

  • Malzeme: ABS/Kauçuk
  • Ekran tipi: LCD
  • Pil Tipi: AAA
  • Pil Sayısı: 2 Adet
  • Ağırlık: 145 gram
  • Ölçüler: 10,4x6,5x3 cm
  • Radyo: Var
  • Dokunmatik Işık: Var
  • Alarm: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.