Lexon Miami Radyolu Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Stereo FM Radyolu Saat Tasarımı

Mermer efektli tasarımı, saati görebileceğiniz LED ekranı ve kompakt boyutları ile dikkat çeken Lexon Miami radyolu saat, en sevdiğiniz radyo istasyonu ile güne başlamanızı sağlar. 

Kablolu ve Kablosuz Çalışma Özelliği

3 adet AA pil ile çalışan Lexon Miami radyolu saat, ayrıca USB bağlantı ile direkt olarak şebekeden güç alarak da çalışabilir. Böylece pili tükendiğinde de kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Ayrıcalıklı Radyo Dinleme Deneyimi

Frekans ayarı, 6 adet radyo kanalını hafızaya kaydetme özelliği ile ayrıcalıklı bir radyo dinleme deneyimi yaşatır. Bu sayede favori radyo istasyonlarınızı kaydederek daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dokunmatik Kontrol Avantajı

Saat, radyo frekans ve ses seviyesi ayarlarının tamamını dokunmatik kontrol paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Zahmetsiz ve pratik bir kullanım sunan bu tasarımın yanı sıra saati ve radyo frekansını LED ekran üzerinden takip edebilirsiniz. 

Alarm Erteleme Fonksiyonu

Radyo kanalı, favori şarkınız veya alarm ses ile uyanmanızı sağlayan Lexon Miami radyolu saat, alarm erteleme fonksiyonuna da sahiptir.

Teknik Özellikler 

  • Malzeme: Alüminyum/ABS/Kauçuk
  • Ölçüler: 15,8x10,9x4,1 cm
  • Ağırlık: 17,8 gram
  • AUX Portu: Var
  • LED Ekran: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.