Lexon Script L LCD Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Benzersiz Tasarım

Zarif ve şık bir el yazısı ile tasarlanan LCD Saat, benzersiz bir dijital ekrana sahiptir. Büyüleyici bir görünüme imza atan ürün, her mekanda oldukça çağdaş bir görünüm yakalamanıza imkan verir.

LCD Ekran Teknolojisi

LCD Saat, oldukça basit ve temiz olacak şekilde tasarlanmıştır. LCD bir ekran ile üretilen saat, tüm odağın büyük LCD ekranda olmasını sağlar.

Kaliteli Materyaller

LCD Saat, yüksek kaliteli ve mat bir görünüme sahip olan ABS kauçuk kullanılarak üretilmiştir. Kaliteli malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.

Çok Yönlü Kullanım

LCD Dijital saat, duvar saati olarak kullanılırken aynı zamanda vidalı bir stand sayesinde masa saati olarakta kullanılabilir.

İdeal Boyutlar

2 Adet 3A pil ile çalışan dijital LCD duvar saati, 33,4 x 10,6 x 1,9 cm gibi ideal ölçülere sahiptir. Bu sayede her ortama uyum sağlayarak dekorasyona güzel bir görünüm katar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: ABS Kauçuk
  • Ekran: LCD
  • Boyutlar: 33,4 x 10,6 x 1,9 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.