Petrix PD84423 Harfli Ahşap Yazı Panosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 05.02.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

149 Harfli ve Sembol Avantajı

Dilediğiniz mesajı üzerine yazabilmeniz için 149 harf ve sembol ile birlikte gelen Petrix ahşap yazı panosu, ev ve iş yerinde kullanmak için idealdir.

Kompakt ve Kullanışlı Tasarım

25 x 25 santimetrelik ölçüsü ile kolaylıkla çantada taşınabilme imkanı sunan Petrix ahşap yazı panosunu dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Resimlerinize Mesajlar Ekleyin

Siyah arka planı ve beyaz harfleri ile mükemmel kontrast yaratan bu ürünü, bir fotoğraf aksesuarı olarak kullanabilir, Petrix yazı panosunun resmini çekerek sosyal medyada paylaşmak için pek çok mesajlı fotoğraf oluşturabilirsiniz.

9 Satırlı Yazı Panosu ile Notlar Alın

Alt alta 9 satır yazı yazmanıza imkân veren Petrix ile kendiniz için detaylı notlar alabilir, ailenize ve sevdiklerinize okumaları için eğlenceli veya hatırlatıcı mesajlar hazırlayabilirsiniz.

Duvara Asılabilen Petrix Pano

Kitaplık, masa veya raf üzerinde kullanılmak için ideal olan Petrix ahşap yazı panosu, duvara asabilmeniz için bir askı aparatı ile gelir. Çok yönlü bir konumlandırma sunan bu ürünü, kapı veya duvarınıza asabilirsiniz.

Özellikler

  • Ölçüler: 25 x 25 cm
  • Malzeme: Ahşap
  • Harf/Sembol Sayısı: 149

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.