UTRAI Jstar3 20000 mAh 1600A Jump Starter LCD Ekranlı Taşınabilir Akü Takviye Cihazı ( Çanta + Powerbank + Led Lamba)

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü Çıkış

Jstar 3, kullanıcılara daha güvenli ve daha iyi bir kullanım hissi veren ultra yüksek hızlı pil kullanır. 7.0L'ye kadar benzinli motorlar ve 6.0L'ye kadar dizel motorlarla çalışır. 1600 amper tepe akımına sahiptir ve arabanızı verimli bir şekilde güçlendiren güvenli bir bağlantı için akıllı kelepçelerle birlikte gelir.

LED Ekranlı Gelişmiş Güvenlik Jumper Kelepçeleri

LED ekranlı gelişmiş güvenlik Jumper kelepçeleri, Aracınızın aküsünün gerçek zamanlı voltajını doğrudan tespit edebilirsiniz, kısa devre, aşırı şarj, aşırı ısınma, aşırı deşarj, aşırı şarj, ters polarite ve aşırı akıma karşı koruma sağlar.

20000mAh Büyük Kapasiteli Pil

Dahili iki USB çıkış bağlantı noktası olan Jstar 3, akıllı telefonunuz, tabletleriniz, aksiyon kameranız ve daha fazlası gibi birden fazla cihazı aynı anda şarj etmeyi veya herhangi bir 12 voltluk cihazı çalıştırmayı destekler.

LCD Ekran Görüntüsü

LCD ekran tam olarak kalan gücü ve çıkış voltajını gösterir, bu da gücü daha iyi kullanmanıza ve cihazlarınızı korumanıza yardımcı olur. Ultra Parlak El Feneri, 3 modlu (aydınlatma/SOS/flaş) 10 LED'li el feneri, dış mekan aktivitelerinde veya acil durumlarda size daha kolay yardımcı olabilir.

Taşınabilir ve Dayanıklı Tasarım

Taşıma çantası ile elde taşınan boyutta tasarım, orta konsolda, bagajda veya alet kutusunda rahatlıkla saklanabilir. Jstar 3, -4? ile +167? arasındaki aşırı sıcaklıklarda bile güvenlik ve dayanıklılık için şarjını ve hızlı başlangıcını korur. Taşıma çantası ile etkili bir şekilde darbeye ve toza dayanıklı olabilir.

Lamba Modunu Ayarlamak için Basit Düğme

LED el feneri, SOS ve flaş. Süper parlak ışığı 3s içinde açıp kapatın ve ışık modunu kısa basın ile değiştirin. İhtiyacınız olduğunda, özellikle kamp, açık hava, acil durumlar, seyahat vb. gibi durumlarda çalışmak ve yardım etmek çok kolaydır. 

• El fenerini açmak/kapatmak için düğmeye uzun basın.
• El feneri açıldığında, el fenerini değiştirmek için düğmeye basın.

Teknik Özellikler

Tip-c giriş: 5V/2A
USB1 çıkışı: 5V/1.0A
USB2 çıkışı: 5V/2.1A
Şarj süresi: tip-c 5V/2A şarj 6-7h
Paket içeriği:
1 x Akü Takviye (1600A Peak 20000mAh Jump Starter)
1 x Akıllı kelepçeler (LCD Ekranlı)
1 x Tip-c kablo USB
1 x Taşıma çantası
1 x kullanım kılavuzu

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
UTRAI JSTAR 3 20000MAH 1600A JUMP STARTER AKÜ TAKVİYE CİHAZI
Üretim Yeri
ÇİN
Pil Kapasitesi (mah)
20000 MAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Utrai
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok