Eastpak Out of Office Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eastpak’ın Popüler Tasarımı

Eastpak Out of Office, Eastpak'ın Authentic serisinden dizüstü bölmeli popüler bir sırt çantasıdır. Tüm gün rahatlıkla kullanabileceğiniz hafif, ancak oldukça dayanıklı bir modeldir. Şık tasarımı ile günlük kombinlerinize dahil edebilir ister spor ister klasik kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Okul Çantası için İdeal Model

Eastpak sırt çantası günlük ve okul çantası olarak kullanıma uygundur. İçerisinde kitaplarınızı, defterlerinizi ve okul eşyalarınızı birbirinden ayıracak bir çok bölmesi bulunur. Böylece eşyalarınızı kategorize edebilir daha düzenli bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Dizüstü Bilgisayarınızı Güvenle Taşıyın

14” dizüstü bilgisayar için uygun 18 x 30 x 40 cm büyüklüğünde bir ana bölmeye sahiptir. Pedli tasarımı sayesinde diğer eşyalarınızdan ayrılan bu bölme, bilgisayarınızı darbelere karşı korur. Bu sayede okul veya ofiste kullanmak için laptop, tablet gibi taşınabilir bilgisayarlarınızı her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

A4 Formatındaki Önemli Belgeler Güvenli Bölme

Çantanın ana bölmesine ek olarak içinde A4 boyutunda dosya ve belgelerinizi zarar görmeden ve kırışmadan taşımanıza yardımcı olan ince ve geniş bir bölme mevcuttur.

Pratik ve Hızlı Erişim için Ön Cep

Çantanın ön tarafında, kalem kutusu, hesap makinesi, telefon ve benzeri gibi daha küçük eşyalar için büyük bir fermuarlı cep bulunur. Ayrıca atıştırmalıklarınızı, anahtarlarınızı ve hızlı erişim sağlamak istediğiniz kişisel eşyalarınızı bu bölmede muhafaza edebilirsiniz.

Konforlu Kullanım Sağlayan Omuz Askısı

Kalın köpük dolgulu omuz askıları taşıdığınız yükün eşit derecede dağılmasına yardımcı olur ve ağırlığın tek bir yerden baskı yapmasını engeller. Ayrıca omuz askılarını vücut ölçülerinize ve kullanım alışkanlıklarınıza göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Konforunuzu Düşünen Dolgulu Sırt Paneli

Yumuşak dolgulu arka paneli sayesinde konforlu kullanım sunan Eastpak Out of Office sırt çantası, taşıdığınız eşyaların sertliğini ve baskısını sırtınızda hissetmeden taşımanıza yardımcı olur.

Genel Özellikler

  • En: 29,5
  • Yükseklik: 44
  • Derinlik: 22 cm
  • Hacim: 27 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester
  • Mac: 13"
  • PC: 13"

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.