Eastpak Padded Pak'r Master Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İkonik Tasarım

Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantası göz alıcı tasarımı ile ilk anda görenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Hareketli bir tasarıma sahip olan model, siyah renk üzerine beyaz ince çizgilerle yapılan desen sayesinde modern bir şıklık sergiliyor. Siyah ve beyazın uyumu modele şıklık katarken çantanın farklı renklerdeki kıyafetlerle uyum içinde kullanılabilmesinin önünü açıyor.

Fermuarlı Depolama Alanları

7’den 70’e herkesin rahatlıkla kullanabileceği Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantası, fermuarlı bölmeleri ile eşyalarınızı koruyor. Fermuar sistemi özellikle okul çağındaki genç bireylerin eşyalarını kaybetmeden taşıyabilmesine yardımcı oluyor. Ürünün ön kısmında bulunan fermuarlı bölme telefon cüzdan ve kalem gibi küçük boyuttaki nesneler için ideal bir alan yaratıyor. Arkadaki bölme ise daha büyük eşyalar için geniş bir alan ortaya çıkarıyor.

İşlevsel İç Bölmeler

Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantası 24 litrelik iç hacmi ile depolama için geniş bir alan sunuyor. Bununla birlikte içinde bulunan bölmeler depolama alanını daha efektif bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor. Eşyalarınızı aradığınızda hemen bulabileceğiniz şekilde organize etmenize imkân tanıyor.

Dayanıklı Polyester Malzeme

Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantası modelinin yapımında tercih edilen malzemeler arasında polyester öne çıkıyor. Tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan polyester, dayanıklı ve buruşmayan yapısı ile konforlu bir deneyim sunuyor. Makinede yıkanabiliyor olması ise ürünün temizliğini kolaylaştırıyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantası sahip olduğu yeniliklerle konforlu bir deneyimi beraberinde getiriyor. Ürünün yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli geniş depolama alanına karşın âdeta sırtınızdaki yükü hafifletiyor. Omuz askıları ve arka panel yastıklama görevi görerek çantayı uzun süre yorulmadan taşıyabilmenize yardımcı oluyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantasının ayarlanabilir omuz askıları farklı boy ve kiloya sahip kişilerin ürünü kullanabilmesini mümkün kılıyor. Aynı zamanda çantanın ideal konuma getirilebilmesini sağlayarak vücuda aktarılan yükün azalmasında dolayısıyla da iskelet sağlığının korunmasında rol oynuyor.

Elde Taşıma Kulpu

Konforlu bir deneyim için özel olarak tasarlanan Eastpak Padded Pak'r Master sırt çantası farklı şekillerde taşınabiliyor. Omuz askıları yardımıyla sırtta taşınabilen model taşıma kulpu sayesinde elde de taşınabiliyor. Taşıma kulpu aynı zamanda çantanın askılığa asılabilmesini sağlayarak yerde kirlenmemesi için bir alternatif sunuyor.

Genel Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Master
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EASTPAK PADDED PAK'R MASTER SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
ÇİN
Materyal
NYLON
Ağırlık (gr)
900
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
EASTPAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok