Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape Sırt Çantası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Tasarım Detayları

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası, ergonomik yapısı ve tarz sahibi şık görünümüyle öne çıkıyor. Boyutları, ağırlığı ve destek mekanizmaları ile konforlu bir taşıma süreci sunan model, üzerinde yer detaylarla modern bir hava yaratıyor. Pembe rengi dikkatleri üzerine çekerken tasarımın genelinde karmaşadan uzak bir yaklaşım sergilenmesi ürünün farklı kıyafetlerle birlikte uyum içinde kullanılabilmesinin önünü açıyor.

Kullanımı Kolay Fermuarlı Bölmeler

İddialı tasarımıyla öne çıkmayı başaran Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası, sunduğu konforlu deneyimle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği model, fermuarlı gözleri sayesinde eşyaların güvenle taşınabilmesine olanak sağlıyor. Özellikle okul çağındaki çocukların eşyalarını kaybetmeden taşıyabilmelerine yardımcı oluyor.Organize Etmeyi Kolaylaştıran Bölmeler

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape modelinin iç hacmi daha efektif bir kullanım için iki bölmeye ayrılıyor. Ürünün ön kısmında telefon, anahtarlık, cüzdan ve kalem gibi eşyalarınızı taşıyabileceğiniz küçük bölme yer alıyor. Arka kısımda ise daha büyük eşyalarınızı taşıyabileceğiniz geniş bir bölme bulunuyor.

Polyester Ağırlıklı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası modelinin yapımında tercih edilen polyester ağırlıklı malzemeler önemli avantajları kullanıcılarla buluşturuyor. Tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan polyester, dayanıklı ve buruşmayan yapısı ile konforlu bir deneyim sunuyor. Bunlara ek olarak makinede yıkanabilmesi ise ürünün temizliğini kolaylaştırıyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası sahip olduğu yeniliklerle konforlu bir deneyimi beraberinde getiriyor. Ürünün yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli geniş depolama alanına karşın âdeta sırtınızdaki yükü hafifletiyor. Böylelikle omuz askıları ve arka panel yastıklama görevi görerek çantayı uzun süre yorulmadan taşıyabilmenize yardımcı oluyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası ayarlanabilir omuz askıları sayesinde konforlu bir deneyim sunarken geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Farklı boy ve kiloya sahip kişilerin ürünü kullanabilmesini mümkün kılan özellik, aynı zamanda çantanın ideal konuma getirilebilmesini sağlayarak vücuda aktarılan yükün azalmasında dolayısıyla da iskelet sağlığının korunmasında rol oynuyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Splashes Escape
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EASTPAK PADDED PAK'R SPLASHES ESCAPE SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
ÇİN
Materyal
NYLON
Ağırlık (gr)
900
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
EASTPAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok