Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarım Detayları

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası, ergonomik yapısı ve tarz sahibi şık görünümüyle öne çıkıyor. Boyutları, ağırlığı ve destek mekanizmaları ile konforlu bir taşıma süreci sunan model, üzerinde yer detaylarla modern bir hava yaratıyor. Pembe rengi dikkatleri üzerine çekerken tasarımın genelinde karmaşadan uzak bir yaklaşım sergilenmesi ürünün farklı kıyafetlerle birlikte uyum içinde kullanılabilmesinin önünü açıyor.

Kullanımı Kolay Fermuarlı Bölmeler

İddialı tasarımıyla öne çıkmayı başaran Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası, sunduğu konforlu deneyimle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği model, fermuarlı gözleri sayesinde eşyaların güvenle taşınabilmesine olanak sağlıyor. Özellikle okul çağındaki çocukların eşyalarını kaybetmeden taşıyabilmelerine yardımcı oluyor.Organize Etmeyi Kolaylaştıran Bölmeler

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape modelinin iç hacmi daha efektif bir kullanım için iki bölmeye ayrılıyor. Ürünün ön kısmında telefon, anahtarlık, cüzdan ve kalem gibi eşyalarınızı taşıyabileceğiniz küçük bölme yer alıyor. Arka kısımda ise daha büyük eşyalarınızı taşıyabileceğiniz geniş bir bölme bulunuyor.

Polyester Ağırlıklı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası modelinin yapımında tercih edilen polyester ağırlıklı malzemeler önemli avantajları kullanıcılarla buluşturuyor. Tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan polyester, dayanıklı ve buruşmayan yapısı ile konforlu bir deneyim sunuyor. Bunlara ek olarak makinede yıkanabilmesi ise ürünün temizliğini kolaylaştırıyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası sahip olduğu yeniliklerle konforlu bir deneyimi beraberinde getiriyor. Ürünün yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli geniş depolama alanına karşın âdeta sırtınızdaki yükü hafifletiyor. Böylelikle omuz askıları ve arka panel yastıklama görevi görerek çantayı uzun süre yorulmadan taşıyabilmenize yardımcı oluyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Splashes Escape sırt çantası ayarlanabilir omuz askıları sayesinde konforlu bir deneyim sunarken geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Farklı boy ve kiloya sahip kişilerin ürünü kullanabilmesini mümkün kılan özellik, aynı zamanda çantanın ideal konuma getirilebilmesini sağlayarak vücuda aktarılan yükün azalmasında dolayısıyla da iskelet sağlığının korunmasında rol oynuyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Splashes Escape
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.