Eastpak Padded Zippl'r Kontrast Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Detaylarla Parlayan Minimalist Tasarım

Konfor odaklı özelliklerle donatılarak büyük bir beğeni kazanan Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, tasarımıyla da iddialı bir profil çizer. Karmaşadan uzak sade bir tasarıma sahip olan model, minimalizmden alınan ilhamı kullanıcılara en iyi şekilde yansıtmayı başarır. Renk tercihlerinin kendi içindeki uyumu ise çantanın farklı tarzda kıyafetlerle birlikte kullanılabilmesinin önünü açar.

Geniş Hacim

Farklı kullanım şekillerine uygun olarak tasarlanan Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, geniş hacmi ile çok sayıda eşyanın taşınabilmesine imkân tanır. Çantada büyük ve küçük olmak üzere iki adet göz bulunur. Ön kısımda yer alan cüzdan, anahtar ve kalem gibi daha küçük eşyalar için tasarlanırken arka bölme, geniş yapısı ile çanta hacminin çoğunu oluşturur.

Düzenli Depolama Sağlayan İç Bölmeler

İki dış bölmesi ile konforlu bir deneyim sunan Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, arka bölmede yer alan iki gözle bu ayrıcalıklı deneyimi bir adım öteye taşır. Farklı alanlar, eşyaların kategorize edilebilmesine olanak tanıyarak aradıklarınızı çok daha hızlı bir şekilde bulabilmenize yardımcı olur.

Laptop Bölmesi

Eastpak Padded Zippl'r sırt çantasının arka bölmesinde teknolojik aletler için ayrılan bir laptop bölmesi yer alır. Dolgulu arka panel ile bütünleşen bu bölme, teknolojik cihazlara zarar gelmesini engeller ve güvenli taşıma imkânı sunar.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Zippl'r; sunduğu yüksek konforla beklentilerin ötesinde bir deneyim sunar. Geniş bir hacme sahip olan model, yastıklı omuz askıları ve dolgulu panel ile vücudunuza binen yükü adeta hafifletir.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan Eastpak Padded Zippl'r sırt çantası, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarır. Farklı boy ve kiloya sahip kişilerin çantayı kullanabilmesini sağlayan özellik, aynı zamanda doğru konumlandırma ile iskelet sağlığının korunmasında rol oynar.

Polyester Malzeme

Eastpak Padded Zippl'r sırt çantasının yapımında kullanılan polyester ağırlıklı malzemeler, uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getirir. Polyesterin kırışmayan yapısı, kullanım kolaylığı sağlarken makinede yıkanabilmesi, temizlik sürecini hızlandırıp kolaylaştırır.

Elde Taşıma İmkânı

Sırtta taşımaya uygun bir çanta modeli olan Eastpak Padded Zippl'r, taşıma kulpu sayesinde elde de taşınabilir. Böylelikle çantayı nasıl taşıyacağınız tamamen size kalır.

Teknik Özellikler

  •         Marka: Eastpak
  •         Model: Padded Zippl'r Kontrast
  •         En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  •         Kumaş: Polyester
  •         Laptop Bölmesi: Var 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EASTPAK PADDED ZİPPL'R KONTRAST SIRT ÇANTASI
Üretim Yeri
ÇİN
Materyal
NYLON
Ağırlık (gr)
900
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SARI
Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
EASTPAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok