Eastpak Page Unisex Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Cepli İşlevsellik

Eastpak Page unisex bel çantası işlevsel tasarımı ile vazgeçilmez aksesuarınız olmaya aday. Core Colours koleksiyonunun Black Denim modeli ile tüm eşyalarınızı güvenle taşıyın.

Yüksek Kalite Performansı

Sporda, okulda ve işte kombinlerinizi tamamlayan model kaliteli kumaşı ile yıllar boyu yeni gibi kalır.

İdeal Bölme Düzeni

Cep telefonu ve cüzdanlar için geniş ana bölme yeterli alanı sağlarken ön ve arka cep küçük eşyalarınız içindir. Fermuarlı ön cep sayesinde eşyaları emniyette tutar.

Kendinize Göre Ayarlayın

Ayarlanabilir kayışlar sayesinde ister bele isterseniz de omuza takarak kullanırsınız. Vücut yapınıza uygun ölçüye saniyeler içinde uyarlanır.

Ergonomik Gövde Tasarımı

Ergonomik gövdesi pratik kullanım için özel olarak hazırlandı. 35,5x15,5x9 cm boyutu ile kadın ve erkeklerin ortak zevkine hitap eder.

Naylon ve Polyester Karışımı

30 yıl garanti sunarak kalitesinin arkasında duran model %60 naylon ve %40 polyester karışımı özel kumaşı ile sağlamlıkta zirveye oynar.

Akıllı Kumaş Teknolojisi

Akıllı kumaş teknolojisi ile tanışın! Kendi kendini onararak her daim ilk günkü gibi görünen unisex modelin kumaşına bayılacaksınız.

Outdoor Aktivitelerde Tarzınızı Yansıtın

Yüksek dayanıklılık performansı ile kamp, trekking ve açık hava sporlarında stilinizi yansıtırken tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Genel Özellikler

  • Marka: Eastpak Page
  • Koleksiyon: Core Colours / Black Denim
  • Ölçüler: 35,5x15,5x9 cm
  • Cepler: Fermuarlı ana ve ön cep, açık arka cep
  • Kayış: Ayarlanabilir
  • Kumaş: Kendini yenileyen akıllı kumaş (%60 naylon / %40 polyester)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.