Eastpak Springer Jam Everglades Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Unisex Kullanıma Uygun Bel Çantası

Lila renkli şık görünümüyle tarzını ön plana çıkarmak isteyenler için tasarlanmış Eastpak Springer Jam Everglades bel çantası, sezonun trend çanta modellerinden biridir.

Gündelik İhtiyaçlara Özel Tasarım

Gündelik alışverişlerde, yürüyüş veya piknik gibi etkinliklerde rahatlıkla kullanılabilen bel çantası, hafifliği ile oldukça pratiktir.

Özel Eşyalar için Bölme

İki bölmeden oluşan ürün, arka ve ön kısmında yer alan fermuarı ile açılarak özel eşyalarınızın saklanmasını mümkün kılar.

Ayarlanabilir Bel Kayışı

Bel bölgesine özel ayarlanabilir kayışı ile dikkat çeken çanta, tercihinize göre omuzdan asarak da kullanılabilen bir modeldir.

Akıllı Kumaş Teknolojisi

Kendini onarabilen akıllı kumaş teknolojisine sahip ürün,  %60 naylon, %40 polyester birleşiminden oluşur.

Valiz ve Çantalara Takılabilme

Seyahat öncesinde çantanıza veya valizine kolayca takabileceğiniz bel çantası, pasaport, kimlik, anahtar vb. ürünleri güvenle saklar.

Eşyalarınızı Güvenle Taşıyın

Dayanıklılığı ile pek çok eşyanızı güvenle taşımanızı sağlayan Eastpak Springer Jam Everglades bel çantası, tatillerinizde iyi bir yol arkadaşıdır.

Teknik Özellikleri

  • Boyut : 16,5 x 23 x 8,5 cm
  • Kumaş tipi : Polyester ve Naylon
  • Model : Bel Çantası

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.