Endémique Studio Miniverse Crossbag

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Günlük Kullanım için İdeal Boyut

3,6 litre iç hacmi ile günlük kullanımda ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok kişisel eşyayı yanınızda taşımanız için tasarlanan Endémique Studio Miniverse Crossbag, kısa seyahatler için de yeterlidir.

Özel Eşyalar için Fermuarlı Bölmeler

Geniş bir ana bölmenin yanı sıra fermuarlı iç bölme, fermuarlı dış bölme ve ön cep sayesinde eşyalarınızı düzenli olarak yerleştirebilir, acil durumlarda çanta içinde anahtar, kimlik gibi küçük ve önemli eşyalarınızı aramak zorunda kalmazsınız.

Çok Yönlü Kullanım Sağlayan Tasarım

Taşıma yönünü kullanıcının belirlemesi için özel bir taşıma askısına sahip olan Endémique Studio Miniverse Crossbag, çapraz olarak sırtınızda veya omuzunuzda taşıyabilirsiniz.

Dayanıklı ve Su Geçirmez Kumaş Detayı

Deri detayları ile dikkat çeken Endémique Studio Miniverse Crossbag, su itici özellikli polyester kumaştan üretilmiştir. Bu sayede eşyalarınız yağmurdan etkilenmez.

Sokak Modasına Uygun Şık Görünüm

Sokak stilini yansıtan tasarımı ile dikkat çeken Endémique Studio Miniverse Crossbag, deri detayları ile tarzınızı yansıtmanızı sağlar. İdeal boyutları, solma yapmayan kaliteli kumaşı ve usta işçilik eseri olan detayları ile hem şık bir görünüm hem de uzun bir kullanım ömrü sunar.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester (Su İtici Özellikli)/Suni Deri
  • Ölçüler: 30x20x6 cm
  • Hacim: 3,6 litre 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ENDEMİQUE STUDİO MİNİVERSE CROSSBAG
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
HAKİ
Renk
HAKİ
Ana Renk
HAKİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ENDEMIQUE STUDIO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok