Endémique Studio The Pocket Freebag Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Endémique Studio’dan The Pocket Bel Çantası

The Pocket bel çantası tasarımı ve çok yönlü kullanımı ile öne çıkan Endémique Studio’nun Sport serisinin nadide parçalarından biridir. Günlük kullanıma uygun ana bölmesi, cebi ve ayarlanabilir askısı ile eşyalarınızı şık bir şekilde taşıyabileceğiniz bir aksesuardır.

Sokak Stiline Yön Veren Tasarım

Kanvas görünümlü sportif çanta hoş rengi ve minimal tasarımı ile belinizde taşıyabileceğiniz ve kişisel eşyalarınızı güvende tutabileceğiniz elegant bir kombin ögesidir. Günlük, seyahatlerde, okula ve işe giderken kullanılabilir, rahatlığından ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gizli Cep Avantajı

Çantanın arka kısmında bulunan ve sizin dışınızda kimsenin ulaşamayacağı gizli bir cep bulunur. Bu cebe kimlik gibi kişisel ve önemli eşya veya belgeleriniz yerleştirerek muhafaza edebilirsiniz.

Ayarlanabilir Askı ile Çok Yönlü Kullanım


The Pocket bel çantası olmasının yanı sıra ayarlanabilir askısı sayesinde sırtta ve omuzda taşınabilen bir çantadır. Günlük ihtiyaçlarınıza ve kombininize göre dilediğiniz gibi ayarlayıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli Malzeme ve Dayanıklılık

Kaliteli polyester kullanılarak üretilen The Pocket, birinci sınıf işçilik ile oluşturulmuştur. Paslanmaz çelik fermuar ile desteklenen bel çantası uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Ölçüler: 19 cm x 23 cm x 5 cm,
  • Kapasite:  2,2 L
  • Malzeme: Polyester 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.