Endémique Studio The Pocket Little Dipper Freebag Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Endémique Studio’nun Sport Koleksiyonu

Renkleri ve desenleri ile öne çıkan Endémique Studio, ünlü tasarımcıları ile birlikte eşsiz çantalara imza atar. Sport koleksiyonunda bulunan The Pocket adlı bel çantası da bu tasarımlardan biridir ve unisex kullanımı ile oldukça popülerdir.

El Çizimi Desenler

Sanatçı Çağrı Livaoğlu tarafından tasarlanan desenler tamamen el çizimi olup, sadece Endémique Studio’da bulunabilir. Bu özel bel çantası renkleri ve çizimiyle kombinlerinizde fark yaratacak detaylardan biridir.

Eşsiz Desenler ve Çok Yönlü Taşıma

Üzerinde bulunan geometrik desenleri ile oldukça modern görünen ve retro stilleri de içinde barındıran The Pocket bel çantası ister elde ister belde ister sırtta taşınabilecek fonksiyona sahiptir. Ayarlanabilir kayışı ile hem ölçülerinize göre ayarlayabilir hem de taşıma şeklinizi hemen değiştirebilirsiniz.

Mükemmel İşçilik ve Kaliteli Kumaş

Desenlerinin yanı sıra özenli dikişleri ve baskı kalitesi ile öne çıkan bel çantası, su sıçramalarına karşı korumalı polyester kumaşı ile oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

Gizli Cep ve Matara Askısı

Ana bölme ile birlikte arka kısmında gizli bir cep mevcuttur. Bu cebe kişisel eşyalarınızı yerleştirebilir ve güvenle taşıyabilirsiniz. Ayrıca çantanın yan tarafında bulunan askıya matara ya da anahtar asabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Ölçüler: 19 cm x 23 cm x 5 cm
  • Kapasite: 2,2 L
  • Malzeme: Polyester 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.