Endémique Studio The Pocket Ruler Freebag Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Günlük Kullanım için İdeal Boyutlar

2,2 litre iç hacim ile günlük kullanımda ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok eşyayı rahatlıkla yerleştirebileceğiniz Endémique Studio The Pocket Ruler Freebag, geniş ana bölmenin yanı sıra bir de gizli cebe sahiptir.

Yüksek Kaliteli Solmayan Baskı

Yeni nesil baskı teknolojileri kullanılarak hazırlanan Endémique Studio The Pocket Ruler Freebag, uzun yıllar boyunca desenlerin rengini ve canlılığını korumayı vadeder.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Tasarım

Ayarlanabilir askı tasarımı sayesinde belde, omuz ve sırtta taşınabilir nitelikte olan Endémique Studio The Pocket Ruler Freebag’i dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

El Çizimi Desen Ayrıcalığı

Sanatçı Çağrı Livaoğlu tarafından yapılan el çizimleri ile benzersiz bir görünüm sunan Endémique Studio The Pocket Ruler Freebag, farklı olmak ve tarzını yansıtmak isteyen kullanıcılara hitap eder.

Su Geçirmez Kumaş ile Güvenli Kullanım

Su itici özelliğe sahip olan yüksek kaliteli polyester kumaşı sayesinde hem eşyalarınızın ıslanmasını engeller hem de darbe ve çizilmelere karşı güvenli bir kullanım sunar. Bu sayede çantanızı yağmurlu havalarda kullanabilir, eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester (Su İtici Özellikli)/Suni Deri
  • Ölçüler: 19x23x5 cm
  • Hacim: 2,2 litre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.