Endémique Studio The Route - M Ruler Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sokak Stiline Uygun

Kaliteli işçilik ve malzemesi ile dikkat çeken sırt çantası, sokak stili için gayet uygun bir modeldir. Üstelik şık tasarımı ve desenleri de birçok kişinin ilgisini çeker.

Laptop Koyabilirsiniz

Endémique Studio tarafından özel olarak üretilen sırt çantasında laptop koymak için özel bir bölme de yer alır. Bu sayede 13 inç'lik ekran alanına sahip dizüstü bilgisayarlar sırt çantası ile rahatlıkla taşınabilir.

Fonksiyonel Cepleri ile Dikkat Çeker

Çantanın ön cebinde anahtarlık, bozuk para ve cep telefonu gibi birçok eşya rahatlıkla taşınabilir. Öte yandan modelin yan cepleri de oldukça kullanışlıdır.

Özel Detayları ile İşlevselliğini Gösterir

Modelde yer alan metal fermuar sayesinde çanta çift taraflı olarak açılabilir ve kapatılabilir. Çantanın yan tarafında matara, anahtarlık ve benzeri malzemeleri asabilmek için klips de bulunur.

Yağmurda Çamurda Su Geçirmez

Çantanın imalatı esnasında su geçirmez kumaş kullanılır. Bu sayede çantanın içerisindeki eşyalar ıslanmaz ve zarar görmez.

Teknik Detaylar

  • Laptop Gözü: 13 İnç
  • Boyutlar: 40 x 27 x 12 cm
  • Hacim: 14 Litre
  • Fermuar Malzemesi: Metal

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.