Endémique Studio The Route - M Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Maksimum 13 inç'e kadar olan tüm laptoplar için uygun bir bölmesi bulunan Endémique Studio The Route (M), çok yönlü bir sırt çantası olarak tasarlanmıştır.

Konforlu Kullanım Sunan Sırt Dolgusu

Hem içindeki taşınabilir bilgisayarı korumak hem de kullanıcının konforunu sağlamak için arka kısmında ince bir dolgu bulunur. Bu sayede çantanızda sert ve köşeli eşyalar taşısanız bile rahatsız hissetmezsiniz.

Eşyalarınızı Koruyan Su İtici Kumaş

Su itici özellikteki özel kumaşı, hem eşyalarınızı ıslanmaktan korur hem de uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kolay deforme olmayacak kadar sağlam olan bu kumaş, aynı zamanda rengini de uzun yıllar boyunca korur.

Ayarlanabilir Pedli Omuz Askıları

Fiziksel yapınıza göre dilediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz omuz askıları, yumuşak pedlere sahiptir. Bu sayede ağır eşyalar taşısanız bile omuzlarınızı rahatsız etmez.

Yolculuklar için İdeal Tasarım

14 litrelik iç hacmi, ekstra bölmeleri, matara ve anahtarlık için klips detayı gibi özellikleri ile hem yolculuklar hem de günlük kullanım için ideal olan Endémique Studio The Route (M) sırt çantasını outdoor aktivitelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Polyester (Su İtici Özellikli)
  • Ölçüler: 40x27x12 cm
  • Hacim: 14 litre
  • Uyumlu Ekran Boyutu: maks. 13 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.