Herschel Dawson Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çok Yönlü Casual Sırt Çantası

Ön cepleri, iç bölmeleri ve rahat stili ile öne çıkan Herschel Dawson sırt çantası, günlük kullanımdan okula, seyahatlerden spor aktivitelerine kadar çeşitli kullanımlar için idealdir. 

Geniş İç Bölme ile Fonksiyonel Kullanım

Minimal tasarımın yanı sıra geniş haznesi ile birçok kişisel eşyanızı, kitaplarınızı ve elektroniklerinizi sığdırabilirsiniz.

Ayarlanabilir Taşıma Askıları

Geniş tasarımı ile rahatsız etmeyen taşıma askıları, ayarlanabilir özelliği sayesinde boyunuza ve fiziksel özelliklerinize göre rahatça uzatılıp, kısaltılabilir.

Konforunuzu Ön Planda Tutan Sırt Dolgusu

Çantanın arka kısmında bulunan dolgular, çanta içerisine yerleştirdiğiniz köşeli sert ve ağır eşyaların sizi rahatsız etmemesi için yerleştirilmiştir. Bu dolguların bir diğer amacı ise çantayı kullanmadığınız zamanlarda eşyalarınızın zarar görmesini önlemektir.

Daha Çok Bölme Daha Çok Alan

Çantanın yan taraflarında dikey olarak konumlandırılmış iki adet fermuarlı göz bulunur. Bu gözlere ince yapılı ve deforme olmasını istemediğiniz eşyalarınızı ederek güvenle muhafaza edebilirsiniz.

İkonik Renkli İç Astar

Tüm Herschel çantalarında olduğu Dawson modelinde de ikonik bir astar bulunur ve toplam 13 litre kapasitesi olan çantanın daha dayanıklı olmasını ve içerideki malzemelerin çantaya zarar vermesini önler.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: 100% Polyester
  • En : 22 cm
  • Boy : 33 cm
  • Genişlik : 15 cm
  • Kapasite: 13 L

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.