Herschel Heritage Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Nostaljiyi Herchel Sırt Çantası ile Yaşayın

Çantanın nostaljik görünümü, kullanıcıları bir an için geçmişe götürebilir. Dikkat çeken fermuarı ile bilinen çanta, nostaljik görünümünün yanı sıra modern zamanın esintilerini de taşır.

Özel Laptop Bölmesi de Var

Üründe bir adet 15 inç dizüstü bilgisayar bölmesi de yer alır. Böylelikle kullanıcılar, diledikleri her yere dizüstü bilgisayarlarını da rahatlıkla götürebilir. Laptop bölmesinin haricinde kalan kısma kitap, defter ve diğer birçok kırtasiye malzemesi konulabilir. Ayrıca modelde bir de iPad saklama bölmesi yer alır.

Son Derece Dayanıklı

Ürünün üretiminde yüzde yüz polyester kumaş tercih edilir. Bu sayede çanta, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Herschel çanta modeli, darbelere ve çarpmalara karşı da son derece dayanıklıdır.

Geniş İç Hacim

Herschel tarafından üretilen bu modelde 22 litre iç hacim kapasitesi bulunur. Bu sayede kıyafet, yiyecek, kitap ve diğer birçok malzeme bu çanta ile taşınabilir.

Dikkat Çeken Ek Detaylar

Modelde tek gözlü ön cep bulunur. Bu ön cebe bozuk para, anahtar, kırtasiye malzemesi ve diğer birçok eşya konulabilir. Öte yandan bu çantada anahtar asmak için özel bir aparat da bulunur.

Teknik Özellikler

  • İç Hacim: 22 litre
  • Ölçüler: 46 x 31 x 13 cm
  • Materyal: Polyester
  • Laptop Bölmesi: Var
  • Deri Fermuar: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HERSCHEL SIRT ÇANTASI HERİTAGE
Üretim Yeri
Kanada
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Ana Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
HERSCHEL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok