Herschel Pop Quiz Woodland Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Günlük Kullanıma Özel Tasarım

Okul, iş ve spora giderken kullanabileceğiniz Herschel Pop Quiz Woodland sırt çantası, günlük kullanım için tasarlanmıştır. sahip olduğu bölmeler ve genel tasarımı sebebiyle çok yönlü olan bu çanta, dayanıklı dış materyali sayesinde uzun bir kullanım ömrü sunar.

İdeal İç Hacim ve Saklama Bölmeleri

22 litre iç hacim, günlük kullanım için yeteri kadar eşya depolamak için idealdir. Ayrıca çanta içinde yer alan saklama gözleri sayesinde özel eşyalarınızı da zarar görmeden ve kolay ulaşabileceğiniz şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Laptop için Özel Saklama Bölümü

15 inç ekran boyutuna sahip taşınabilir bilgisayarlar için korumalı 1 adet saklama bölmesi bulunan Herschel Pop Quiz Woodland sırt çantasında ayrıca tablet bilgisayarlar için özel bir iç cep daha vardır. Her iki bölmede bilgisayarların çizilmesini önleyecek şekilde kadife kumaş ile kaplıdır.

İkonik Kırmızı-Beyaz Çizgili İç Astar

Herschel markasının tüm çantalarında bulunan ve imzası niteliğinde olan kırmızı-beyaz çizgili iç astar, Herschel Pop Quiz Woodland sırt çantasında da yer alır. 

Çizilmeyi Önleyen Kadife Gözlük Bölmesi

Herschel Pop Quiz Woodland sırt çantasının üst kısmında yer alan kadife gözlük bölmesi, gözlüğünüzün çizilmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. 

Teknik Özellikler 

  • Materyal: %100 Polyester
  • Hacim: 22 L.
  • Ölçüler: 46x30x14 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.