Herschel Sutton Summer Çanta

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tam Plajda Kullanmalık Bir Çanta

Siyah rengi ve çiçek desenleriyle dikkat çeken Herschel Sutton Summer çanta, ince kumaşı ile dikkat çeker. Bu çanta, deniz kenarında ve plajlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir model olma özelliğini taşır.

Çok işlevsel Kapağı ile Dikkat Çekiyor

Modelde çift yönlü fermuar bulunur ve ürünün kapağı u şeklindedir ve oldukça kullanışlıdır. Öte yandan üründe markanın klasikleşmiş kırmızı beyaz desenli iç astarı da kullanılır.

Yüksek Taşıma Kapasitesine Sahip

Ürünün iç hacmi, yaklaşık olarak 46,5 litre olarak bilinir. Bu sayede birçok eşya rahatlıkla taşınabilir. Modelde geniş bir ana bölmenin yanı sıra yardımcı yan bölmeler de bulunur.

Çıkarılabilir Omuz Askıları

Modelin taşıma kolları, özel dokuma malzemeden imal edilir. Bu sayede hiçbir şekilde kopma ve benzeri durumlara rastlanmaz. Öte yandan omuz askılarının da çıkarılabilmesi, ürünün önemli artılarındandır.

Çok Amaçlı Çanta

Herschel tarafından özenle üretilen bu çanta hem sporda hem plajda hem de günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilecek bir üründür. Dayanıklı yapısı ile dikkat çeken ürünü, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanma şansınız da var.

Teknik Özellikler

  • İç Hacim: 46,5 Litre
  • Desen: Çiçek Desenli
  • Ölçüler: 33 x 58 x 33 cm
  • Çıkarılabilir Omuz Askısı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.