Lexon Evo Laptop Bölmeli Seyahat Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kusursuz Bir Çanta Deneyimi

Lexon Evo laptop bölmeli seyahat çantası, ergonomik ve şık tasarımı, geniş saklama alanı itibari ile ön plana çıkar. İçerisine kıyafetlerinizi, kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz gibi dizüstü bilgisayarınızı ve evraklarınızı da gönül rahatlığıyla yerleştirebilirsiniz. Üstelik maksimum dayanıklı dizaynı sayesinde de uzun soluklu bir kullanım sunar.

Konforlu Yolculukların Vazgeçilmezi

Ürünün askısında mevcut olan özel doku, son derece rahat bir şekilde taşıyabilmenize olanak sağlar. Ağırlıktan etkilenmemenize yardımcı olarak tüm eşyalarınızı konforlu bir biçimde gittiğiniz her yere yanınızda götürebilmenize yardımcı olur.

Geniş İç Hacim ile Kullanışlı Saklama Alanı

Çantanın içerisindeki ana bölmeye kıyafetlerinizi yerleştirebilirsiniz. Bir diğer büyük bölme de iş gereçleriniz için konforlu bir alan sağlar. Bunun haricinde 7 adet göz, 2 adet de fermuarlı bölme mevcuttur. Böylece saklama alanınızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz..

Su Geçirmeyen Özel Yapı

Çantanın kumaşı, su geçirmeme özelliğine sahiptir. Dolayısıyla yaz kış fark etmeksizin gerçekleştirdiğiniz seyahatlerde içerisindeki eşyaların ıslanmasına engel olur. Bilgisayarınızı, evraklarınızı ve kişisel eşyalarınızı her an korur.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 1300 gr
  • Ölçü: 44,5x20,5x36 cm
  • Malzeme: Polyester
  • Laptop Taşıma Kapasitesi: 17 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.