Lexon Hobo Aksesuar Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Doğa Dostu Aksesuar Çantası

700D Pet şişesinin (geri dönüştürülmüş şişe) jule ile birleşiminden oluşan Lexon Hobo Aksesuar Çantası, tamamen çevre dostu tasarımı ile fark yaratır, kendinizi iyi hissetmenizi olanaklı hale getirir.

Şık Tasarım Ürünü

Kahverenginin hakimliği ile siyahın taban kısmındaki orantılı yerleşiminden oluşan çanta, aksesuar ürünlerinizi güvenle saklamasının yanı sıra göz zevkinize de hitap edecek bir tasarım ürünüdür.

Küçük Aksesuarlar için İdeal

Kendine özel bölmeleriyle günlük yaşamda sık kullandığınız pek çok ürünün saklanmasını sağlayan çanta ile dışarı çıkarken özel eşyalarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz.

Makyaj Malzemeleri için Uygun Dizayn

Makyaj malzemeleri için iyi bir çanta alternatifi olan Lexon Hobo Aksesuar Çantası kadınların makyaj ihtiyacını kısa sürede tamamlamasını sağlar.

Teknik Özellikleri

  • Ağırlık : 80g
  • Boyut : 20 x 14 x 8,5 cm
  • Materyal : 700D PET (Geri dönüştürülmüş şişeler) + jute
  • Model : Aksesuar çantası
  • Üretici : Lexon
  • Model : Lexon Hobo
  • Fermuar : Var
  • İç bölme : Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.