Lexon Apollo Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarım

İmza attığı her tasarımla yeniliklere öncülük etmeyi başaran Luca Artioli’nin elinden çıkan Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası, çarpıcı detaylarla donatılan tasarımıyla yepyeni bir perspektif yansıtıyor. Alışılmışın dışına çıkan tasarımda sadelik öne çıkarken ön kısımda yer alan metalik detay modele hareket katıyor. Tasarımın çantanın rengiyle olan uyumu ise modern bir görünümün ortaya çıkmasında kilit rol oynuyor.

Destekli Sırt Bölmesi

Estetik kaygıların yanı sıra konfor parolasıyla üretilen Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası, kullanım sürecini en rahat şekilde sürdürmenizi sağlıyor. Çantanın destekli arka paneli sırtınızdaki yükü adeta hafifletiyor ve saatlerce sırtınızda çanta ile dolaşabilmenize imkân tanıyor.

Geniş Saklama Alanı

Geniş bir kullanıcı kitlesini hedefleyen Lexon Apollo, bu sebeple de geniş bir saklama alanını beraberinde getiriyor. Dileyenler modeli okul çantası olarak kullanabilirken arzu edenler seyahatlerinde tercih etmek üzere satın alabiliyor.

Kullanımı Kolaylaştıran İç Bölmeler

Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası modeli pratik kullanım şekli ile dikkat çekiyor. Ürünün iç kısmında yer alan bölmeli dizayn ve fermuarlı cepler eşyaların organize edilebilmesine yardımı oluyor. Böylelikle aranılan eşyaya çok daha kısa sürede ulaşmak mümkün hâle geliyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantası ayarlanabilir omuz askıları sayesinde geniş bir kitlenin kullanımına sunulurken daha konforlu bir deneyimi de beraberinde getiriyor. Farklı boy ve kilodaki bireylerin ürünü kullanabilmesini sağlayan ayarlar, aynı zamanda doğru konumda vücuda binen yükü azaltarak omurga sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Laptop Bölmesi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan Lexon Apollo laptop bölmeli sırt çantasının içinde yer alan bölmeler arasında laptop bölmesi de bulunuyor. Sırt desteği ile bütünleşen bölme laptop ve tablet gibi teknolojik cihazlarınızın istenmeyen durumlara karşı korunmasını sağlıyor.

Yağmur Koruması

Lexon Apollo su geçirmez dış kumaşı sayesinde içerisindeki eşyaları ıslanmaya karşı koruyor. Ne kadar yağmur yağarsa yağsın çantanın içindekiler hep kuru kalıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Lexon
  • Model: Apollo
  • Ağırlık: 670 g
  • Boyut: 30 x 38 x 14 cm
  • Malzeme: Polyester
  • Laptop Bölmesi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.