Lexon Marta 13'' Çanta

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık ve Dönüştürülebilir Lexon Marta Çanta

Lexon Marta 13” laptop taşıma kapasitesi ile şık ve minimal bir çantadır. Çok yönlü kullanım avantajı sunan Marta hem sırt çantası hem de omuz çantasına dönüşebilir. Bu sayede günlük ve ofis kullanımına uygundur.

Özel Kumaş ile Uzun Ömürlü Kullanım

900 D polyester kumaş kullanılarak dizayn edilen Lexon Marta, su geçirmez özellikte ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklıdır.  %100 geri dönüştürülebilir polyester kullanımı ile hem çevreye hem de sürdürülebilirliğe katkı sağlar.

Dönüştürülebilir Askı Tasarımı

İki farklı kullanım şekli sunan Marta çanta hem sırt çantası hem de postacı çanta olarak kullanılabilir. Fonksiyonel askı tasarımı sayesinde askıyı yerinden çıkarmadan tek hareketle omuz çantasına ya da sırt çantasına dönüştürebilirsiniz.

Korumalı Laptop Bölmesi

Hem ped hem de kayış sistemi ile korunan laptop bölmesi, 13 inç ve daha küçük bilgisayar/tabletlerinizi taşımak için dizayn edilmiştir. İçerisinde bulunan ped, cihazınızı dışarıdan gelen darbelere karşı korurken kayış sistemi bilgisayarın sarsılmadan taşınmasını sağlar.

Pratik Dış Cepler ve İşlevleri

Çantanın ön yüzünde bulunan üç cepten en büyük olanı fermuarlı kapama sistemine sahiptir. Bu alana kişisel ve hızlı erişim sağlamak istediğiniz önemli eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Küçük ceplerden biri çıt çıt kapamaya sahiptir ve kimlik belgelerinizi yerleştirmek için bir kartviziti vardır. Diğer açık cep ise anahtarlığınızı asabilmeniz için tasarlanmıştır.

Ana Bölmede Bulunan Minimal Gözler

Kayış sistemi ve çıt çıt kapamaya sahip iç cepler, küçük kırtasiye eşyalarınızı, notlarınızı, elektroniklerinizi ve kişisel eşyalarınızı sığdırabileceğiniz birçok farklı boyutta tasarlanmıştır. Bu sayede eşyalarınızı kategorize ederek daha düzenli kullanabilir, çanta içinde oluşabilecek karmaşayı önleyebilirsiniz.

Çift Yönlü Kolay Açılan Fermuar Sistemi

Lexon Marta, içindeki eşyalara kolay erişebilmenizi sağlayan ve zahmetsiz kullanım sunan, çift fermuar halkası ile tamamlanmıştır. Bu sayede Fransız tasarımı olan Marta’yı pratik bir şekilde açıp kapatabilir, şıklığı ile günlük kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Boyutlar: 34,5 x 24 x 6 cm
  • Ağırlık: 550 g
  • Kapasite: 5.1 L
  • Materyal: 900 D polyester
  • Bilgisayar Taşıma Kapasitesi: 13”

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.