Lexon Marta 15'' Çanta

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Su Geçirmeyen Polyester Malzeme

%100 geri dönüştürülebilir özellikli Polyester malzemeden üretilen çanta, su geçirmemesinin yanı sıra 900 denyelik kumaşı sayesinde aşınma ve yırtılmalara karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

Çok Yönlü Kullanım Sunan Askılar

Ayarlanabilen askıları kendinize en uygun olan uzunluğa getirebilir, fonksiyonel tasarımı sayesinde Lexon Marta’yı omuz veya sırt çantası olarak kullanabilirsiniz.

Geniş Laptop Bölmesi Avantajı

15 inçe kadar olan dizüstü bilgisayar ve tabletlerinizi Lexon çantanın laptop bölmesine rahatlıkla sığdırabilir, dilerseniz bu bölmeyi dosya, defter veya belgelerinizi güvende tutmak için kullanabilirsiniz. Bölmenin kapatma kayışlarını kullanarak eşyalarınızın taşıma sırasında sabit kaldığından emin olabilirsiniz.

Kullanışlı Ana Bölme Cepleri

Ana bölmesinde iki ayrı cebi bulunan Lexon çanta ile eşyalarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Mouse, adaptör, powerbank gibi taşınabilir bilgisayarınızla birlikte kullandığınız cihazları kolayca erişebilmek için bu ceplere yerleştirebilir, not defteri, cüzdan veya kalemlerinizi bu kullanışlı bölmelerde saklayabilirsiniz.

Sık Kullanılan Eşyalar için Fermuarlı Ön Bölme

Çantanın ön bölmesini kolayca ulaşmak istediğiniz, dudak balsamı, cep telefonu, mendil, anahtar veya atıştırmalıklar gibi küçük/orta boylu eşyaları taşımak için kullanabilirsiniz.

Pratik Kullanım Sağlayan Ön Cepler

Lexon Marta çantanın ön kısmında iki adet çıtçıt kapamalı cep bulunur. Kolay erişim sağlamak istediğiniz eşyalar için düzen sağlamanıza olanak tanıyan bu cepler ile çantanızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Çift Yönlü Fermuar Özelliği

Üründe bulunan çift yönlü fermuar sayesinde ana bölmeyi dilediğiniz tarafından açabilir, içindeki eşyaları zahmetsizce düzenleyebilirsiniz. Çantanın tüm fermuarlarında bulunan geniş tutma halkalarını kullanarak bölmeleri pratik bir şekilde açıp kapayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Dizüstü bilgisayar boyutu (maks.): 15 inç
  • Yükseklik: 39 cm
  • Genişlik: 27 cm
  • Derinlik: 7 cm
  • Kapasite: 7,6 lt
  • Materyal: 900 D Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.