Lexon Peanut Duffle

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kendi Kılıfına Katlanabilir Tasarım

Geniş bir hacmi bulunması Lexon Peanut Duffle çantanın tek öne çıkan özelliği değildir. Lexon çanta portatif özellik taşıyan bir çanta olup kendi kılıfına katlanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece Lexon çanta boş olduğu zamanlar kolaylıkla taşınabilir.

Hem Spor Hem Seyahat için İdeal

Hem spor amaçlı hem de seyahat amaçlı Lexon çanta spor salonunda ya da havaalanında rahatlıkla kullanılabilir.

Şık Görünümüyle İlgi Çekici

Son derece hafif mikro fiberden tasarlanmış Lexon çanta şık görünümüyle dikkat çeker. Lexon çantanın şık görünümü siyah saplarıyla tamamlanır.

Geniş İç Hacim

Geniş iç hacme sahip Lexon Peanut Duffle çanta, dostlarla cumadan pazara kaçış planları için idealdir. Geniş hacmiyle çantanın içine ihtiyaç duyduğunuz çok sayıda eşyayı sığdırabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım

Mikro fiber malzemeden üretilmiş Lexon çanta dayanıklı ve sağlam yapıda olup kullanıcısına uzun ömürlü bir kullanım vadeder.

Suya Dayanıklı

Geniş iç hacmi ve şık tasarımıyla öne çıkan Lexon Peanut Duffle çanta suya dayanıklı özellik gösterir. Suya dayanıklı yapısıyla yağmurda eşyalarınız asla ıslanmaz.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 450 g
  • Boyut: 57.5 cm x 35 cm x 30 cm
  • Kapasite: 61 litre
  • Suya dayanıklı
  • Materyal : 75D mikro fiber / PU sırtlık / PVC içermez 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.