Tars Bag 25 L Motosiklet Kuyruk Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tars Bag 25 L Motosiklet Kuyruk Çantası

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Özel Kumaş Yapısı ile Su Geçirmez

Motosiklet kuyruk çantası, kullanışlı yapısı ile beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. Motosiklet sürücülerinin dikkatini çeken model, imperteks PVC takviyeli kumaş yapısı sayesinde su geçirmez ve kişisel eşyalarınızı güvenli şekilde korur.

İklim Koşullarına Uyum Sağlar

İklim şartlarına dayanıklı olan ürün güneş, yağış ve rüzgâr gibi koşullara karşı dirençlidir. Son teknoloji ile geliştirilen model aşınma, yırtılma ve renk solması gibi durumlara da oldukça dayanıklıdır.

Ultra Hafif Yapı

Son derece hafif bir yapıya sahip olan ürün, motosikletlerin kuyruk alanına pratik şekilde monte edilir. Malzemelerinizi ve kişisel eşyalarınızı çanta içinde güvenle taşıyabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Tarzı

Tüm motosiklet modellerine kolaylıkla uyum sağlayan ürün, şık tasarımıyla da beğeni toplar. Taşıma kulpu ile dikkat çeken modeli, portatif şekilde kullanabilir, çok yönlü tarzının her alanda tadını çıkarabilirsiniz.

25 L İç Hacim

İhtiyaçlarınızı verimli şekilde karşılayan ürün 25 L hacmi ile kullanıcılardan tam not alır. Fazla sayıda eşyayı muhafaza etmek için ideal olan tasarım, geniş gözleri ile beğeni toplar.

Plastik Alanlar ile Konforlu Muhafaza

Çanta modelinin arka ve kısımlarında sertleştirilmiş plastik yer alır. Eşyalarınızı sabit şekilde taşımanıza olanak tanıyan model, kullanışlı ve sert yapısı sayesinde büyük ölçüde güvenlik sağlar.

Şık ve İşlevsel Tasarım Detayları

Modern tasarımı ile ilgi çeken ürün, dahili reflektörü ile bir adım öne çıkar. Akşam ve gece kullanımlarda işlevselliği ve güvenliği bir arada sunarak ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Pratik Temizlik İmkânı

İşlevsel tasarıma sahip olan model, kolay temizlenebilen dış yüzeyi ile dikkat çeker. Leke ve kir tutmayan yapı sayesinde ürünün temizliğini ve hijyenini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Su Geçirmez Yapı: Var
  • Kolay Temizlenen Dış Yüzey: Var
  • Hava Koşullarına Dayanıklılık: Var
  • Dahili Matara Alanı: Var
  • Dahili Reflektör: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TARSBAG 25L MOTOSİKLET KUYRUK ÇANTASI
Üretim Yeri
Türkiye
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
METAMOTO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok