Tars Bag 25 L Motosiklet Kuyruk Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Kumaş Yapısı ile Su Geçirmez

Motosiklet kuyruk çantası, kullanışlı yapısı ile beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır. Motosiklet sürücülerinin dikkatini çeken model, imperteks PVC takviyeli kumaş yapısı sayesinde su geçirmez ve kişisel eşyalarınızı güvenli şekilde korur.

İklim Koşullarına Uyum Sağlar

İklim şartlarına dayanıklı olan ürün güneş, yağış ve rüzgâr gibi koşullara karşı dirençlidir. Son teknoloji ile geliştirilen model aşınma, yırtılma ve renk solması gibi durumlara da oldukça dayanıklıdır.

Ultra Hafif Yapı

Son derece hafif bir yapıya sahip olan ürün, motosikletlerin kuyruk alanına pratik şekilde monte edilir. Malzemelerinizi ve kişisel eşyalarınızı çanta içinde güvenle taşıyabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Tarzı

Tüm motosiklet modellerine kolaylıkla uyum sağlayan ürün, şık tasarımıyla da beğeni toplar. Taşıma kulpu ile dikkat çeken modeli, portatif şekilde kullanabilir, çok yönlü tarzının her alanda tadını çıkarabilirsiniz.

25 L İç Hacim

İhtiyaçlarınızı verimli şekilde karşılayan ürün 25 L hacmi ile kullanıcılardan tam not alır. Fazla sayıda eşyayı muhafaza etmek için ideal olan tasarım, geniş gözleri ile beğeni toplar.

Plastik Alanlar ile Konforlu Muhafaza

Çanta modelinin arka ve kısımlarında sertleştirilmiş plastik yer alır. Eşyalarınızı sabit şekilde taşımanıza olanak tanıyan model, kullanışlı ve sert yapısı sayesinde büyük ölçüde güvenlik sağlar.

Şık ve İşlevsel Tasarım Detayları

Modern tasarımı ile ilgi çeken ürün, dahili reflektörü ile bir adım öne çıkar. Akşam ve gece kullanımlarda işlevselliği ve güvenliği bir arada sunarak ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Pratik Temizlik İmkânı

İşlevsel tasarıma sahip olan model, kolay temizlenebilen dış yüzeyi ile dikkat çeker. Leke ve kir tutmayan yapı sayesinde ürünün temizliğini ve hijyenini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Su Geçirmez Yapı: Var
  • Kolay Temizlenen Dış Yüzey: Var
  • Hava Koşullarına Dayanıklılık: Var
  • Dahili Matara Alanı: Var
  • Dahili Reflektör: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.