Tars Bag Motosiklet Koruma Demiri 6+6 L Soft Çanta

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Motosiklet Demirine Kolay Montaj Avantajı

Motosiklete kolaylıkla montajı yapılabilen çanta seti sayesinde özel eşyalar veya kuryelerin iş amaçlı olarak bulundurdukları değerli eşyalar güvenle taşınır.

Suya Dayanıklı Malzeme

Suya dayanıklı olarak üretilen çanta seti, her türlü hava koşulunda kullanılabilmesi için tasarlanır.

Sertleştirilmiş Plastik Bölümler

Çantanın alt ve arka bölümleri sertleştirilmiş plastikten üretilir. Bu sayede içine konulan eşyaların zarar görmesine engel olur.

Hafif Yapı

Hafif yapısıyla dengeli olarak taşıma sağlar. Motosiklet koruma demirine sabitlendiği için sürüş sırasında avantajlı olarak kullanılır. Ayrıca iki adet 6 L çantadan oluştuğu için daha fazla eşya taşımaya imkan sağlar.

Reflektörlü

Reflektör motosikletin diğer araçlar tarafından rahatlıkla görülmesini sağlar. Çantanın üzerinde bulunan reflektör özellikle gece yapılan yolculuklarda motosiklet sürücülerinin güvenliği için önemlidir.

Gerdirme Tokalarıyla Kullanışlı

Gerdirme tokaları demire kolaylıkla takılmasını ve yerinden oynamadan durmasını sağlar. Ayrıca taşıma kulpu bulunur ve bu sayede eşyaları taşırken elde tutabilirsiniz. Takıp çıkarması kolay bir ürün olduğu için çok kullanışlıdır.

Dayanıklı ve Sağlam

Hem kumaşı hem de yapısı ile dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede uzun ömürlü olarak kullanma şansına sahip olursunuz.

Koruma Demirli Tüm Motosikletlerle Uyumlu

Koruma demirine sahip olan tüm motosikletlerle uyumlu olarak kullanıldığı için aracınıza göre alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Pratik ve kullanışlı bir çanta setidir ve bu sebepten çok tercih edilir.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Suya dayanıklı kumaş
  • Kolay sabitleme
  • Alt ve arka bölümde sertleştirilmiş plastik bulunur
  • Dahili reflektör
  • Gerdirme tokası
  • Tutma kulpu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.