Pix LED Ekranlı Akıllı Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eğlenceli Çanta Tasarımı

Cep telefonunuz ve tabletiniz ile haberleşen akıllı çantaların LED ekranlarında aplikasyon üzerinden istediğiniz çizimi veya animasyonu gösterebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. İstediğiniz yazıyı kayan yazı olarak ekranda gösterebilirsiniz. Aynı zamanda çanta ekranında oyunlar oynayabilirsiniz.

Bisiklet Modunu Aktif Edin!

Bisiklete binerken veya dağda kayak yaparken Pix çanta üzerinden sağa sola sinyal verebilir ve frene bastığınızda çantada “STOP” yazısı gösterebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı Gösterme Zamanı!

Telefonunuzla senkronize ettiğiniz sırt çantanıza yazı yazabilir, resim çizebilir, oyun oynayabilir ve kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Kişiselleştirdiğiniz çantanızla fark yaratmaya hazır olun!

Özellikler

  • Pix  sırt çantası, IOS ve Android uyumlu Pix Backpack  uygulamasıyla eşleşmektedir.
  • Uygulamanın içinde bulunan hazır temaları kullanmanıza ve kendi tasarımınızı yaratmanıza olanak sağlar.
  • Powerbank ile çalışmaktadır. 10.000 mAh pil kapasitesine sahip bir powerbank ile yaklaşık 7 saat çalışabilmektedir, ancak powerbank çantanın setine dahil değildir.
  • Ürünün kutu boyutları: 44 x 33 x 18 cm'dir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.