Eastpak Tranverz M Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eastpak’ın En Sevilen Orta Boy Valizi

Eastpak markasının klasikleşmiş tasarımlarından biri olan Tranverz valiz, orta boy tasarıma sahip ve oldukça dayanıklıdır. Uçak yolculuklarından tren yolculuklarına kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz valizi rahat kontrol ederek her yere götürebilirsiniz.

Eşyalarınız için Geniş Kapasite

Eastpak valiz M boy olmasına rağmen geniş saklama bölmesi sayesinde birçok eşyanızın rahatlıkla sığabileceği alana sahiptir. Düzenli bir kullanım için küçük cepler ve fermuarlı bölmeler mevcuttur.

TSA Kilidi ile Eşyalarınız Güvende

Üç basamaklı bir TSA kilidi ile donatılan valiz, seyahat ederken eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlar.

Hızlı erişim için Fermuarlı Ön Cep

Sırt çantaları gibi birçok bölmeden oluşan valizin ön kısmında da geniş, fermuarlı bir bölme bulunur. Bu bölmeye seyahat esnasında kısa sürede ulaşmak istediğiniz ve ihtiyaç duyacağınız eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Genel Özellikler 

  • Boyutlar: 67 x 35,5 x 30 cm
  • Malzeme: %100 Polyester
  • Ağırlık : 3,23 kg 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.