Eastpak Tranverz S Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kabin Boy Seyahat Arkadaşınız

Eastpak Tranverz S Valiz, ergonomik tasarımıyla ihtiyacınız olan tüm eşyaları içine alır ve gideceğiniz yere kadar en yakın seyahat arkadaşınız olur. Ölçüleriyle birçok havayolu firmasının kabin çantası standartlarına uygundur.

Kompakt ve Geniş Tasarım

Kompakt tasarımıyla seyahat severlerin yanında ayırmak istemeyeceği bu valiz, geniş ve fermuarlı çift katlı bölmelere sahiptir. Bu bölmeler sayesinde kıyafetlerinizi ve diğer kişisel ihtiyaçlarınızı ayrıştırarak yerleştirip taşıyabilirsiniz.

Gezmeyi Keyfe Dönüştürecek Detaylar

Eastpak Tranverz S Valiz, havalimanında, sokakta ya da diğer her yerde rahat ve özgür bir şekilde gezmenizi sağlayacak detaylara sahiptir. Akıcı bir şekilde ilerleyen yumuşak yüzeyli tekerlek sistemi ve iç içe geçmeli teleskopik sapıyla seyahat keyfinizi ikiye katlayın.

Maksimum Alan Kullanımı

42 litre hacme sahip olan bu valiz, yan ve iç bölümlerinde bulunan sıkıştırma ve kıyafet kayışları aparatlarıyla maksimum alana sahip olmanızı sağlar.

Güvenli Seyahatler

Üç güvenlik aşamasından oluşan TSA kilit sistemine sahip olan Eastpak Tranverz S Valiz, seyahatiniz sırasında güvende hissetmenizi sağlar.

Çevreci Üretim Bilinci

Üretiminde hayvansal hiçbir ürün ve katkı maddesi kullanılmayan Eastpak Tranverz S Valiz, vegan bir tekstil ürünüdür.

Genel Özellikler

  • Kompakt ve Geniş Tasarım
  • Yumuşak Yüzeyli Tekerlekler
  • Teleskopik Sap
  • Hacim: 42 Litre
  • Materyal: %100 Polyester
  • %100 Vegan Ürün
  • Ebat: 51 x 32,5 x 24 cm
  • Ağırlık: 2,41 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.