Herschel Trade Large Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Tasarımıyla Kullanışlı Valiz

Büyük boy valizin tasarımı ve geniş iç hacmi eşyalarınızı güvenle taşımanıza yardımcı olur.

Karbon Malzemeden Dayanıklı Yapı

Valizin dış kaplamasında kullanılan karbon dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Bu sayede düşme ve darbe gibi riskli durumlardan korunur.

İç Kaplaması Kumaş

İç kaplaması kumaştan üretilir. Kıyafet, ayakkabı ve daha birçok farklı eşyanızı taşımanıza imkan sunan geniş iç hacmi ile kullanışlıdır. 

Fermuarlı Geniş Kapak

Çift fermuarlı olarak tasarlanan geniş kapağı açıldığında, valizi ikiye böler bu sayede eşyalarınızı yerleştirirken rahat edersiniz.

Eşyaları Sabitleyen Toka

Takım elbise, ceket ve palto gibi eşyaları valize yerleştirirken, sabitleyen tokayı kapatarak kıyafetlerin kırışmasına ve tek bir yere yığılmasına engel olabilirsiniz.

4 Tekerlekli Kolay Taşıma

4 tekerlekli olarak üretilen valizi kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ayrıca tekerlekler sessiz olduğu için taşıma sırasında gürültü yapmaz. Tutma koluyla yatay veya dikey olarak taşıyabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Büyük boy valiz
  • Fermuarlı
  • Malzeme: Karbon
  • Tekerlek Sayısı: 4
  • Üst ve Yanda Tutma kolu
  • İç Malzeme: Kumaş
  • Ayarlanabilen çekme kolu
  • Geniş İç Hacim

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.