Lexon Apollo Kabin Boy Tekerlekli Valiz

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Lexon’dan Apollo Kabin Boy Valiz

Lexon markasının şık ve işlevsel ürünlerinden biri olan Apollo tekerlekli kabin boy valiz, hafif tasarımı, çok amaçlı bölmeler, manevra kabiliyeti tekerlekleri ile mükemmel bir sürüş keyfi sağlar. Uçuşlarınızda iyi bir eşlikçi olan valizi, tüm seyahatlerinde yanınıza alabilir, geniş iç hacmi sayesinde tüm eşyalarınızı sığdırabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı

Çekçek mekanizması çanta içine gizlenebildiği için evrak ya da laptop çantası olarak kullanım imkanı tanır. Apollo kabin boy valiz ile üç farklı çanta elde edebilir, gün içinde değişen ihtiyaçlarınız için güvenle kullanabilirsiniz.

El Yormayan Konforlu Taşıma Kulpları

Yumuşak malzemeden yapılan taşıma kulpları valiz ile ne kadar ağırlık taşıdığınız fark etmeksizin el yormayacak şekilde dizayn edilmiştir. Çekçek mekanizması kullanılmadığı zamanlarda el çantası olarak kullanılabilen Apollo, şık tasarımı ile kombinlerinize de uyum sağlar.

Laptoplarınızı Güvenle Taşıyın

Apollo kabin boy valiz içerisinde laptop ve tabletleriniz için pedli bir bölme bulunur.  15 inçe kadar taşınabilir bilgisayar sığdırabileceğiniz valize, tablet ve diğer elektroniklerinizi de aynı anda yerleştirebilir, uçuşlarınızda tüm cihazlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

İş Seyahatleri için İdeal Tasarım

Kabin boy valiz ebatları ve laptop bölmesi ile iş seyahatlerinde ihtiyaç duyabileceğiniz bir çantadır. Bölmeleri sayesinde dosya ve evraklarınızı yanınıza alabilir, yedek kıyafetlerinizi de sığdırabilirsiniz.

Konforlu ÇekÇek Mekanizması

Kademeli olarak yükseltip boyunuza göre ayarlayabileceğiniz çekçek mekanizması, rahat bir sürüş için geniş tutamağa sahiptir. Apollo kabin boy valizi bileğinizin doğal hareketlerine uyumlu bir şekilde çekerek dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 34 L
  • Boyutlar: 44 x 38 x 22,5 cm
  • Ambalajlı ağırlık: 2500 g
  • Laptop ölçüsü maximum: 15 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.