Bürosit Banzai 2 Soft Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Konforlu Oturum Sağlayan Özel Tasarım

Geniş oturum alanı, yüksek sırt destekleri ve hareketli kafa desteği sayesinde uzun oturumlarda bile konfor vadeder. Benzeriz tasarımı ile konforlu olduğu kadar şık bir görünüm de sunar.

Terletmeyen Yüksek Kaliteli Kumaş

Oturum alanı, sırt destekler ve kafa desteğini kaplayan yüksek kaliteli nefes alan kumaş sayesinde kullanıcının terlemesine neden olmaz. Kolay temizlenebilir özelliği ile de zahmetsiz ve hijyenik bir kullanım olanağı tanır.

Çift Kumanda Kolu ile Hareket Özgürlüğü

Oturum alanının hemen altında yer alan kumanda kollarından biri koltuğun aşağı-yukarı hareketini, diğeri ise arkalık adı verilen sırt kısmının açısını ayarlamanızı sağlar. Ağırlığınızı kullanarak ayarlama yapmanıza olanak tanıyan bu kumanda kolları sayesinde dilerseniz arkalık kısmını istediğiniz açı ile geriye yatırıp koltuğun pozisyonunu koruması için kilitleyebilirsiniz.

Hareket Kolaylığı Sağlayan Yüksek Kaliteli Tekerlekler

Kaliteli malzemeden üretilen ve yoğun kullanımlara dayanacak şekilde tasarlanan özel tekerlekler, 360 derece açı ile dönerek kullanıcıya hareket özgürlüğü sağlar.

İnsan Anatomisine Uygun Destekler

Ergonomik bir yönetici koltuğu olan Bürosit Banzai 2 Soft, sırt kısmında yer alan ve sırtı dört farklı yerden destekleyen lobları sayesinde doğru oturuş pozisyonunu destekler ve sırt ağrılarının oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Kolları Destekleyen Geniş Kolçak Tasarımı

Yönetici koltuklarını yeniden yorumlayan Bürosit, Banzai 2 Soft yönetici koltuğunda yer verdiği geniş ve konforlu kolçak tasarımı ile bilek ve kolları destekler. Bu sayede uzun çalışma seanslarında bile kol ve bilek ağrısı sorunu yaşamazsınız.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Dayanıklı Malzeme

Yüksek kaliteli malzemeden üretilen iskelet ve çökme yapmayan sünger sayesinde yoğun kullanımda bile uzun bir kullanım ömrü sunar.

Kolay Montaj Avantajı ile Zahmetsiz Kurulum

Hemen herkes tarafından kısa sürede gerçekleştirilebilecek kadar kolay olan montajı sayesinde koltuğunuzu zahmetsizce kurarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Yükseklik: 115-42 cm
  • Genişlik: 70-79 cm
  • Derinlik: 45-89 cm
  • Oturma Yüksekliği: 44-58 cm
  • Oturma Genişliği: 50 cm
  • Oturma Derinliği: 31-47 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT BANZAİ 2 SOFT YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
EV
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok