Bürosit Dorado 9 Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kanıtlanmış Teknoloji

Dorado 9 yönetici koltuğu, Ar-Ge Merkezlerinde uzun süren araştırmalar sonucu üretilmiştir. Yapılan testler insan anatomisi dikkate alınarak yapılmış olup, özenle tasarlanmıştır.

Şık ve Sade Tasarım

Tüm ofis dekorasyonları ile mükemmel bir uyum yakalamayı başaran Dorado 9 yönetici koltuğu, şık ve zarif tasarım detaylarına sahiptir.

Multiblock Özelliği

Oturma yeri ve sırt kısmının eş zamanlı olarak hareket etmesini sağlayan ‘’Multiblock’’ özelliğine sahiptir. Dorado 9 başlıklı yönetici koltuğu, bu özellik sayesinde oturma zamanı boyunca konfor sağlar.

Çarpıcı Fonksiyonellik

Toplantı odaları ve ofis bölgesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz 9 başlıklı Dorado yönetici koltuğu, kullanıcıya maksimum fayda sağlayan ve kişiselleştirilebilen, fonksiyonel bir üründür.

Dikkat Çeken Detaylar

Ar-Ge kavramını kaliteli vizyon ile birleştirerek üretilen Dorado yönetici koltuğu, uzman ve etkin bir kadro eşliğinde en dinamik şekilde tasarlanmıştır.

Kolay Kurulum

Demonte olarak gönderilen 9 başlıklı Dorado yönetici koltuğu, kullanıcıları için içerisine konulan özel kılavuz sayesinde oldukça kolay bir birleştirme ve kurulum yapmanıza imkan verir.

Omurganıza Destek Olur

Kişiye özel kullanım ilkesi ve sağlık faktörü göz önünde bulundurularak tasarlanan Dorado 9 yönetici koltuğu, sahip olduğu özellikler sayesinde sırt sağlığını korur ve en verimli çalışmayı en konforlu şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

Uzun Ömürlü Kullanım

Dorado 9 başlıklı yönetici koltuğu; fonksiyonellik, estetik, ergonomik, dayanıklılık ve sağlık ilkeleri ön planda tutularak tasarlanmıştır. Üstün özelliklere sahip ürün, kalitesi sayesinde uzun vadeli kullanım sağlar.

Özellikler

  • Model: Dorado
  • Kullanım Alanı: Yönetici Koltuğu
  • Sırt Yatma Açısı: 21 Derece
  • Multiblock Özelliği: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.