Bürosit Eden 9 Plastik Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Benzersiz Tasarım

Jean Louis Iratzoki’nin tasarımını yaptığı Eden 9 başlıklı plastik yönetici koltuğu, yönetici koltukları içerisinde uluslararası bir popülerliğe sahiptir.

Gözü Yormayan Sade Detaylar

Ayrıntılarla gözünüzü yormayan ve oldukça yalın bir tasarıma sahip olan 9 başlıklı Eden çalışma koltuğu, tüm ofis dekorasyonlarında zarif bir duruş sergiler.

Ergonomik Tasarım

Krom ve epoksi seçeneklerine sahip metal parçaları bulunan Eden 9 plastik yönetici koltuğu, isteğe göre ayarlanabilen ergonomik bir oturağa sahiptir.

Yenilikçi Teknoloji

Eden 9 plastik yönetici koltuğu, kumanda kolları ile gazlı amortisörün yukarı ve aşağı hareketini sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. Aynı zamanda salınabilen koltuk ayarının istenilen açıda kilitlenmesi, kişiye özel kullanıma imkan verir.

Dikkat Çeker

Ergonomiyi dikkat çeken karakteristik tasarım çizgileriyle birleştiren Eden 9 plastik yönetici koltuğu, toplantı odalarında kullanabileceğiniz özel bir tasarımdır. Ayrıca plastik ve alüminyum ayak seçenekleri sayesinde ise farklı mimariye sahip ofislere uyum sağlar.

Kolay Kurulum

Demonte olarak kullanıcılara gönderilen 9 başlıklı Eden yönetici koltuğu, oldukça kolay bir kuruluma sahiptir. Aynı zamanda içerisinde bulunan kılavuz sayesinde rahat şekilde birleştirme sağlayabilirsiniz.

Omurganıza Destek Olur

Yüksek yoğunluktaki süngerlere ve kişiye göre özelleştirilebilen ayarlara sahip olan Eden yönetici koltuğu, fonksiyonel özellikleri sayesinde omurga ve sırt sağlığına destek olan en konforlu kullanımı sunar.

Uzun Ömürlü

9 Başlıklı Eden plastik yönetici koltuğu, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca kullanılan materyallerin özelliklerine göre test edilerek üretilen koltuk, güvenilirliğini kanıtlar niteliktedir.

Özellikler

  • Kullanım Alanı: Yönetici Koltuğu
  • Materyal: Plastik
  • Sırt Yatma Açısı: 21 Derece

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT EDEN 9 PLASTİK YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok