Bürosit File 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.08.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kişiye Özel Kullanım Avantajı

File 9 başlıklı alüminyum yönetici koltuğu, Ar-Ge merkezinde özel olarak tasarlanmıştır. Şıklık ve sadeliği aynı anda yakalayan tasarım, kendinize göre özelleştirebildiğiniz mekanik özelliklere sahiptir.

Yenilikçi Tasarım

Her ofis dekorasyonuna uyum sağlaması amacıyla üretilen file 9 başlıklı yönetici koltuğu, oldukça dayanıklı ve ergonomik bir yapıya sahiptir.

Fonksiyonellik ve Konfor

File 9 başlıklı alüminyum yönetici koltuğu; yüksekliği ayarlanabilen kolçakları, file özelliği ve ayarlanabilen destek noktaları ile fonksiyonelliğin yanı sıra oldukça konforludur.

Kanıtlanmış Ergonomi

Yenilik ve dayanıklılık esasları doğrultusu ile üretilen 9 başlıklı file yönetici koltuğu, özel test laboratuvarlarında test edilmiştir. Kullanıcılarına denge, dayanıklılık ve ergonomik kullanım sağlayan ürün, Almanya kaynaklı ‘’Geprüfte Sicherheit’’ kalite belgesine sahiptir.

Enerjik Bir Çalışma Ortamı

File 9 başlıklı alüminyum yönetici koltuğu, doğaya ve çevreye zarar vermeyen özellikler ile üretilmiştir. PAH kriterlerine uygun olarak üretilen koltuk, sağladığı konfor ile daha dinamik bir çalışma ortamı sunar.

Çevreye Zarar Vermez

Yılda bir kez PAH kriterlerine uygunluk testine tabii tutulan alüminyum yönetici koltuğu, kullanılan her parçayı ve hammaddeyi test eder ve doğaya zarar vermez.

Hepsi Bir Arada

Omurganızı ve boynunuzun rahatlığını düşünerek üretilen 9 başlıklı file yönetici koltuğu, özel boyun desteğine sahiptir. Aynı zamanda sırt kısmında uygulanan ideal sertlik, sırtınızı en rahat şekilde tutar.

Özgürce Çalışın

Dayanıklılık ve ergonomiklik konusunda kendini kanıtlayan 9 başlıklı alüminyum yönetici koltuğu, 21 derecelik sırt yatırma özelliğine sahiptir. Bu sayede koltuğunuzu en rahat ettiğiniz pozisyonda ayarlayarak özgürce çalışabilirsiniz.

Özellikler

  • Marka: Bürosit
  • Kullanım Alanı: Yönetici Koltuğu
  • Sırt Yatma Özelliği: 21 Derece
  • Materyal: Alüminyum
  • Boyun Desteği: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT FİLE 9 BAŞLIKLI ALÜMİNYUM YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
TÜRKİYE
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok