Bürosit Kare Puf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Enerjik Tonları Dikkat Çeker

Enerjik renkler, modern çizgiler ve dayanıklı malzeme bir araya gelerek ofisiniz için mükemmeli yaratır. Bürosit kare puf tüm detayları ile aradığınız her özelliği bünyesinde toplar.

Ofis Hayatını Renklendirir

Hareket etme kabiliyetine sahip olan model masada çalışırken konfor alanını genişletmeyi sağlar.

Sağ ve Sol Dönüşlerle Hızlanın

Acele işlerinizi tamamlarken aynı anda telefona bakmanız gerekiyorsa bu ürün tam size göre. Yanları açık puf tasarımı ve hareketli yapı bir araya gelerek sağa ve sola dönüşlerde size hız kazandırır.

Sevimli Tasarım Detayları

Sevimli yapısı ile enerjinizi harekete geçirirken ofisin kurumsal yapısına da uyum sağlayan eşsiz detaylara sahiptir.

Kare Oturma Bölmesi

Oturma bölmesi kare olarak tasarlanan model geniş alanı ile farklı kilo ve cinsiyetteki insanların anatomisine uyum sağlar.

Zarif Ayak Tasarımı

Oturma bölmesi ve taban kısmını bir araya getiren ayak tasarımı sayesinde zarif görünür. Geometrik şekillerin bir araya gelmesi ile tasarlanan formu modern görünür.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü

Uzun ömürlü bir ofis pufu arayanlar için idealdir. Yüksek kaliteli malzeme seçimi ile yıllar boyu sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Küçük Mekanlar için İdeal

Sandalye koymak için fazla dar bir alan sahipseniz çalışırken sizi sürekli dinç tutacak olan küçük boyutlu Bürosit kare puf doğru seçimdir.

Özellikler

  • Kullanım: Oturma
  • Mekan: Ev, ofis
  • Marka: Bürosit
  • Ürün: Puf
  • Tasarım: Kare oturma bölümü, ayak ve tabanlık
  • Özellik: Hareketli

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.