Bürosit Ori 9 Başlıklı Plastik Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Konfor Sunan Ayarlanabilir Yapı

Ergonomik tasarımı ve özel konforlu yapısı ile bir adım öne çıkan Ori 9 koltuk modeli, kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. Farklı ayar mekanizmaları sayesinde kol, başlık ve yükseklik gibi ayarlamaları pratik şekilde yapabilir, çalışma alanlarına konforlu bir hava kazandırabilirsiniz.

Çalışma Alanlarına Enerji Kazandıran Tasarım

Şık tarzı ile yoğun ilgi gören ürün, renk seçenekleri sayesinde farklı zevklere ve dekoratif stillere hitap eder. Enerjik ve dinamik duruşu sayesinde tüm çalışma alanlarına uyum sağlar.

Yüksek Kaliteli ve Dayanıklı Yapı

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen yönetici koltuğu, dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Yıpranma, çizilme, yırtılma ve kırılma gibi durumlara karşı son derece dirençli duruş sergiler.

Kalite ve Ergonomi Konusunda Tescilli

Konforlu, kaliteli ve ergonomik yapısı Almanya kökenli GS (Geprüfte Sicherheit) belgesi ile tescillenen model, birçok teste tabi tutulur. Denge ve ergonomi konusunda birçok testten geçerek sizi sunulan ürünü şirkette, ofiste ve evde keyifle kullanabilirsiniz. 

Doğa ve İnsan Dostu Ham Maddelerden Üretilir

Doğal yaşamı tehdit eden malzemelere karşı pek çok çalışma yürüten Bürosit, modelin ham maddeleri konusunda kriterleri karşılayan ürünler tercih eder. Yönetici koltuğunun üretiminde kullanılan materyaller çeşitli kriterleri verimli şekilde karşılar.

Çalışma Seanslarını Konforlu Şekilde Tamamlayın

Uzun Ar-Ge çalışmaları sonucu tasarlanan koltuk modeli, çalışmalarınız sırasında bel, sırt, kalça, boyun ve kol bölgelerinin yüksek konfora ulaşmasına yardımcı olur. Uzun süreli çalışma seanslarında bile rahatlığın tadını çıkarabilir, verimliliğinizi her zaman bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Fonksiyonel ve Kullanışlı Tasarım Detayları

Fonksiyonel özellikleri ile beklentileri sonuna kadar karşılayan model, kullanıcısına oturma sırasında ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır. Maksimum fayda ilkesi ile tasarlanan koltuk hafif yapısı sayesinde kolay şekilde taşınabilir. Tekerlekli ayak yapısı yer değiştirme işlemleri sırasında büyük avantaj sağlar.

Modern ve Zarif Duruş

Sade ve modern çizgilerde hazırlanan ürün, kullanıldığı alanda son derece minimal bir hava yaratır. Önceliği konfor olanların tercihi olan yönetici koltuğu, estetik duruşu sayesinde işlerinizi daha keyifli şekilde tamamlamanıza katkı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Bürosit
  • Model: Ori 9 Başlıklı Plastik Yönetici Koltuğu
  • Yükseklik: 117-144 cm
  • Genişlik: 65 cm
  • Derinlik: 57-82 cm
  • Ayak Yapısı: Tekerlekli
  • Tekerlek Sayısı: 5 adet
  • Başlık: Var
  • Ayarlanabilir Yükseklik: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.