Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ofiste İnovasyon Hareketi

Bürosit Ar-Ge Merkezi tarafından geliştirilen Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, ofisinize prestij katan kurumsal tasarımı ve dayanıklı mekanizması ile çalışma saatlerinizi keyfe dönüştürür.

Yeni Çalışma Partneriniz

Dayanıklı yapısıyla oldukça iddialı olan bu model, kullanışlı detaylarıyla ön plana çıkan bir çalışma koltuğudur. Sırt bölgesini kavrayan file arkalığı ve ithal kaplama kumaşıyla Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, yeni çalışma partneriniz olmaya adaydır.  

Ayarlanabilir Detaylarla Kişiselleştirilmiş Deneyim

Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğunun oturma bölümünde bulunan mekanizma sayesinde kolayca aşağı yukarı hareket ettirebilirsiniz. 360° dönebilen amortisörleri ile ayak arkalığınızı öne, arkaya dairesel ya da farklı açılarla sabitleyebilirsiniz.

Tüm Vücut Tiplerine Uygun Tasarım

116-103 cm aralığında yüksekliğe, 72-50 cm aralığında derinliğe ve 68 cm genişliğe sahip Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu tüm vücut tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır.

Alman Kalite Standardı

Reflex serisinin özel tasarımı Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, Alman Geprüfte Sicherheit (GS) kalite standardı sertifikasına sahiptir.

Kurumsal Standartlara Uygun Renk Seçenekleri

Reflex serisinin özel tasarıma sahip bu yönetici koltuğu, file bölümü ve oturak kumaşı için farklı renk alternatiflerine sahiptir. Bu farklı renk alternatifleri koltuğunuzu ofis mimarisine ve kurumsal renklere göre özelleştirmenize olanak sağlar.

Verimli ve Mutlu Çalışmanın Anahtarı

Çalışanlarının ve kendisinin çalışma alanını önemseyen yöneticilerin tercih ettiği Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, bel desteği sağlayan file bölümü ve başlıklı veya başlıksız seçenekleriyle verimli ve mutlu çalışma alanlarının anahtarıdır.

PAH Kriterlerine Uyum

Bürosit Reflex 9 Başlıklı Alüminyum Yönetici Koltuğu, petrol vb. fosil yakıtların yanması sonucunda oluşan ve doğal yaşamı tehdit eden Polisiklik Aromatik Hidrokarbon (PAH) içermez.

Teknik Özellikler

 • Yüksekliği Ayarlanan Bel Desteği
 • Arkalık File
 • 360° Dönebilen Amortisörler
 • Aşağı-Yukarı Hareket Sensörü
 • Alman Geprüfte Sicherheit (GS) Kalite Standardı
 • Farklı Renk Seçenekleri
 • Başlıklı-Başlıksız Seçenek
 • PAH Kriterlerine Uyum
 • Yükseklik:121-140 cm
 • Genişlik:68 cm
 • Derinlik:53-84 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT REFLEX 9 BAŞLIKLI ALÜMİNYUM YÖNETİCİ KOLTUĞU
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok