Bürosit Reflex 9 Başlıklı Plastik Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Çalışanları Mutlu Edin

Ofisteki verimi artırmak istiyorsanız işe Bürosit Reflex 9 ile çalışanları mutlu ederek başlayabilirsiniz.

Uzun Araştırmaların Sonucu

Bürosit Ar-Ge Merkezi’nde yapılan uzun süreli çalışmalar sonunda bilgisayar başında saatlerini geçirenler için en iyisi tasarlandı.

Ergonomik Arka Bölme

Anatomik yapıya uygun olarak özel bir dizaynda üretilen Bürosit Reflex 9 başlıklı plastik yönetici koltuğu ile ergonomiyi hissedin. Sırtı kavrayan file arkalığı her daim size destek olsun.

İthal Kaplama Kumaşı

Oturak bölümünde kullanılan ithal kaplama kumaşı her mevsim en uygun koşulları sağlayarak kendinizi rahat hissetmenize yardım eder. Kalitesi ve materyali ile yaz, kış en iyi performansı sunar.

Yüksek Dayanıklılık Performansı

Kurumsal ortamın yorucu ortamına ayak uydurarak konfor sunarken, dayanıklılığı ile maliyetleri azaltır.

Uzun Saatler Çalışmaya Uygun

Saatler boyunca ofiste masa başında çalışıyorsanız sırt ve bel ağrısı yüzünden veriminiz düşebilir. Bürosit Reflex 9 başlıklı plastik yönetici koltuğu tam da bu noktada size ağrılardan uzak, konforlu uzun çalışma saatleri vadeder.

Şık Tasarımı ile Ofisin Gözdesi

Şık tasarımı, modern kesimi ve dayanıklı malzemesi ile tüm çalışanların gözdesi olan yönetici koltuğu ile ofiste yeni bir akım başlatın.

Ciddi, Konforlu ve Vazgeçilmez

Kurumsal ortama uyum sağlayan ciddi görünüşü, konforlu gövde tasarımı ve modern görünüşü ile ofisinizin ayrılmaz mobilyası olur.

Özellikler

  • Ürün: Bürosit Reflex 9 yönetici koltuğu 
  • Özellikler: Sırt filesi, ithal kumaş kaplama, başlıklı tasarım, plastik gövde 
  • Kullanım Yeri: Ev, ofis

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.