Bürosit Reflex 9 Plastik Çalışma Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.07.2022
30dan az ürün kalmıştır
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dayanıklı Ofis Koltuğu

Bürosit çalışma koltuğu kalitesiyle uzun yıllar sizinle. Dayanıklı plastik malzeme ve kumaşların birleşiminden oluşan çalışma koltuğu, ofisinizin vazgeçilmez bir parçası haline gelir.

Kurumsal Yapıya Uygun Dizayn

Bürosit kurumsal kullanım amacıyla üretilen tüm modellerde, ofislerin ciddiyetine uyumlu tasarımlarıyla dikkat çeker. Her türlü kurumsal firmanın tercih edebileceği şık ve sade modeller, ofisinizin genel dizaynı ile uyum içerisinde kullanılabilir.

Yüksek Hareket Kabiliyeti

Bürosit yönetici koltuğu esnek bel desteği ve 360° dönüş imkanı sunan amortisör yapısıyla hareket kabiliyetiniz kısıtlanmadan çalışabilmenize imkan verir.

Tam Ayarlanabilir Ergonomik Tasarım

Anatomik yapınıza uyumlu olarak tasarlanan Bürosit Reflex 9 modeli, hem bel hem de boy yüksekliği ayarlanabilir şekilde dizayn edilir. Bu sayede kişiye özel ayarlar yapılarak çalışma koltuğundan alınacak verim maksimum düzeye çıkarılabilir.

Boyun Desteği Sağlayan Koltuk Başlığı

Plastik koltuk başlığı aynı zamanda boyun desteği de sağlar. Esneyebilen başlık, omurga sistemine uyumlu şekildedir ve boyun bölgenizde tam destek sağlar.

Uzun Süre Çalışmaya Uygun Kumaş Yapısı

Bürosit Reflex 9 başlıklı yönetici koltuğu modelinde bel ve boyun bölgesi file kumaştan üretilir. Ayrıca oturma bölümünde tercih edilen ithal kaplama kumaşlar, ürünün sorunsuz kullanımına destek olur. Tüm kumaşlar, uzun süreli çalışmalar sonrasında terleme sorununa neden olmayacak tarzdaki kaliteli kumaş türleri içerisinden seçilmiştir.


Yerinizden Kalkmadan Masanın Her Yerine Ulaşın

Alüminyum yıldız ayaklar, tekerlekli sistem olarak tasarlanmıştır. Bu ayak yapısı çalışma esnasında yerinizden kalkmadan; dilediğiniz her yere kolaylıkla ulaşabilmenize yardımcı olur.

Farklı Renk Seçenekleri

Bürosit Reflex 9 çalışma koltuğu oturma bölümünde farklı renk seçenekleri sunar. Bu seçenekler arasından ofisiniz ile uyumlu renkleri tercih ederek hayal ettiğiniz ofis ortamını yaratabilirsiniz.

Özellikler

  • Yükseklik: Ayarlanabilir (121-140 cm)
  • Genişlik: 68 cm
  • Derinlik: 53-84 cm
  • Oturma Yüksekliği: 45-58 cm
  • Oturma Genişliği: 48 cm
  • Oturma Derinliği: 41-48 cm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
BÜROSİT REFLEX 9 PLASTİK ÇALIŞMA KOLTUĞU
Üretim Yeri
Türkiye
Ürün Tipi
OFİS SANDALYESİ
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Garanti Süresi
3
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
BÜROSİT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok