Bürosit Suite 9 Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Sade ve Şık Dizaynı ile Ofisinize Uyum Sağlar

Bürosit Suite 9 yönetici koltuğu sade ve şık tasarımı ile ofisinize modern bir hava katar. Yalın bir çizgide üretilen model minimal tarzı ortaya çıkarır. Bu sayede ofis dekorasyonunuza şıklık katarken çalışma ortamınıza daha özgür bir hava hâkim olur.

Ergonomik Tasarımlı Koltukla Konforu Deneyimleyin

Daha konforlu bir çalışma süreci sağlamak için tasarlanan koltuk, son derece ergonomik bir yapıya sahiptir. Sırt kısmında bulunan filenin esnek yapısı sırt şeklinizi alır. Bu sayede rahatça yaslanabilirsiniz.

Fonksiyonel Ayarlamalar Rahatlık Sağlar

Bürosit suite 9 yönetici koltuğu, uzun çalışma saatleri sırasında koltuğun sırt kısmını dilediğiniz gibi ayarlamanıza imkân verir. 6 farklı file çeşidinden dilediğinizi kullanarak koltuğunuzu kişiselleştirebilirsiniz. Böylece kaliteli bir çalışma ortamında daha çok verim elde edebilirsiniz.

Sırtınızı Yaslayabileceğiniz Dayanıklı Bir Mesai Arkadaşı 

Dayanıklı malzemelerden üretilen yönetici koltuğu, yenilikçi bir tarza sahiptir. Bu sayede gelecek yıllarda da modasını korurken maksimum verim almaya devam edebilirsiniz.

Terletmeyen Arka Yüzey

Yönetici koltuğunun arda tarafında bulunan file hava sirkülasyonu sağlar. Bu sayede uzun süreler geçse de sırtınız terlemez. Bu durum olası kas ağrılarının önüne geçebilir.

Omurga Dostu Tasarım

Doğru bir oturma pozisyonu omurga ve sırt sağlığı açısından önem teşkil eder. Bürosit Suite 9 yönetici koltuğunun arkasında bulunan file omurganıza hassas davranarak rahat etmesine yardımcı olur.

Tekerlekler Sayesinde Özgürce Hareket Edin

Yönetici koltuğu üzerinde bulunan tekerlekler masanızın bir ucun diğerine kolayca salınmanızı sağlar. Ayrıca koltuğun boy ayarını da kendinize göre yapabilirsiniz. 

Özellikler

  •  Ofis Mobilyası
  • Tekerlek: Mevcut
  • Boy Ayarı: Yapılabilir
  • Boyun Destekleyici: Var
  • Arka Kısım: Fileli

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.