Bürosit Throne 9 Alüminyum Yönetici Koltuğu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Throne Koltukla Taht Konforunu Yaşayın

Throne koltuk rahatlığıyla taht konforunu yaşamanızı sağlar. Kol, bel ve sırt desteği ile yoğun tempoda çalışırken sizi rahat ettirir.

Kaliteye Yakından Bakma Şansına Sahip Olun

Reflex Throne 9 yönetici koltuğu kaliteli malzemelerden üretilir. Kurumsal çizgileriyle ön plana çıkan özel tasarım bir koltuktur.

Dayanıklı Yapısıyla Uzun Ömürlü

Koltuk ahşap ve dayanıklı olarak üretildiği için uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Ofis ortamında kullanılabilecek özelliklerde fonksiyonel bir koltuktur.

Tekerlekli Ayaklarıyla Kullanışlı

Koltuk Tekerlekli olarak tasarlanan ayaklarıyla istediğiniz yere götürmeniz çok kolay olur. Koltuğu kaldırmanıza gerek kalmaz.

Ahşap Yapısı ve Renkleriyle Ofisinizle Uyumlu

Ofisinizle uyumlu olabilmesi için farklı renkler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Ayrıca ahşap yapısıyla ofisinize zarif ve hoş bir hava katar. 

Minimalist Çizgileriyle Stil Sahibi

Koltuk minimalist çizgileriyle stil sahibi olarak tasarlanmıştır. Uzun çalışma saatleri boyunca otururken rahat etmenizi sağlar.

Kendine Özgü Tarzıyla Dikkat Çekici

Kol dayama bölümü, yükseklik ayarı gibi farklı özellikleriyle istediğiniz konforu sunar. Görsel olarak kendine özgü tarzıyla dikkat çekicidir.

Alüminyum Ayak Yapısıyla Uzun Ömürlü

Koltuk Yönetici koltuğu alüminyum ayak yapısı sayesinde paslanmaz ve hafiftir. Bu sayede uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Ofis ortamında rahat bir çalışma alanı yaratmak için gereken tüm özelliklere sahiptir. 

Özellikler

  • Ahşap yapıda tasarlanır.
  • Farklı renk seçenekleri mevcuttur.
  • Ofis mobilyası olarak sağlam ve dayanıklıdır.
  • Tekerlekli ayaklarıyla istediğiniz yerde konumlandırılabilir.
  • Sırt dayama bölümü bel ve sırt bölgenizi rahat ettirecek şekilde dizayn edilmiştir.
  • Yükseklik ayarı yapılabilir.
  • Alüminyum ve hafif yapıda ayaklara sahiptir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.