Compex Fit 3.0 Kablolu Kas Kuvvetlendirme Stimülatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
Ürün tükenmek üzere
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Compex Fit 3.0 Stimülatörünün Benzersiz Teknolojisi

Haftada ortalama üç kez egzersiz yapan ve formda kalmak isteyen sporcular için tasarlanmıştır. Daha önceki fit stimülatörleri ile benzer programlar içerir, ancak aynı zamanda benzersiz Muscle Intelligence teknolojisi ile birlikte gelir. Cihaz ayrıca fitness tutkunları için masaj programı da sunar.

Muscle Intelligence Teknolojisi

Muscle Intelligence, etkili bir uyarım için bir kasa bağlanır. Kasa bağlanan cihaz, konfor ve daha iyi performansı aynı anda elde etmenize olanak tanır.

MI Scan Özelliği

MI taraması kası tarar ve parametreleri otomatik olarak ayarlar. Vücudunuza fizyolojisine göre otomatik çalışma programı belirlenmesine yardımcı olan bu tarama özelliği, cihazın diğer programları ile birlikte çalışarak daha verimli kullanım sağlar.

Kaslarınızın Hacmini Artırın

Compex cihazının kullanılması mukavemeti, kas kütlesini ve dikey sıçrama gücünü artırır. Ayrıca kaslarınızın hacmini artırmak ve oluşan laktik asitleri küçültmek için Compex cihazını kullanabilirsiniz.

Compex Fit 3.0 Kas Programları

Kol kası güçlendirme, uyluk kası çalıştırma, karın kası belirginleştirme ve six pack oluşumu destekleme, göğüs kası güçlendirme ve toparlama, pazıları güçlendirme gibi programları bulunan Compex tüm vücut kaslarınıza bağlanır ve uygun programla etkili performans gösterir.

Rahatlatıcı Masaj Etkisi

Spor ve fitness dünyasında kullanılan kas stimülatörleri kasların olağan antrenmanına ek olarak kullanılır. Bu sayede kas grupları güçlendirilir ve vücut oranları istenilen estetik sonuçlara uygun hale getirilir. İki farklı amaç için kullanılan bu cihazla bir yandan kaslar özel olarak güçlendirilebilir (aktive edici uygulama) diğer yandan rahatlatıcı, canlandırıcı bir etki (rahatlatıcı uygulama) elde edilebilir.

Gevşeme ve Masaj

Gerginliği azaltmak için kas gevşemesi sağlayan stimülatör, kas eğitimini ve yenilenmesini destekler.  Masaj işlevi ise kasların rahatlamasına yardımcı olur. Bu sayede yoğun geçen çalışma günü ardından stimülatörü kullanarak kaslarınızı gevşetebilir ve ağrı kesici TENS ile rahatlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Program Kategorileri: Fitness, Masaj, Ağrı Giderme, Rehabilitasyon
  • Program sayısı: 20
  • Kanal sayısı: 4
  • Ekran: matris monokrom
  • Güç: 120mA, 400us, 150Hz
  • Enerji: Şarj edilebilir pil 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX FİT 3.0 KABLOLU KAS KUVVETLENDİRME STİMÜLATÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok