Compex SP4.0 Kablolu Kas Kuvvetlendirme ve Vücut Şekillendirme Stimülatörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Compex Çok Amaçlı Kas Stimülatörü

İsviçre teknolojisiyle üretilen Compex SP4.0 ile kaslarınızı stimüle ederek gelişmelerine yardımcı olabilir, kol, bacak karın gibi bölgelerin daha sıkı bir görünüme sahip olmasını sağlayabilir ve ağrılarınız için cihazdaki rahatlatıcı masaj modlarını kullanabilirsiniz.

4 Kanal ile Kullanım Avantajı

4 adet kanalı olması ile aynı anda 8 elektrotun kullanılmasına imkân veren Compex SP4.0, birden fazla kas grubuna veya büyük alanlara masaj uygulamak için idealdir. 

30 Farklı Program Seçeneği 

10 kondisyon, 8 ağrı giderme, 5 antrenman sonrası kas onarma, 2 rehabilitasyon ve 5 farklı fitness programı bulunan Compex elektrikli masaj cihazı, kaslarınızın gelişimine ve rahatlamasına kapsamlı bir şekilde yardımcı olabilecek özelliktedir.

Muscle İntelligence Özelliği 

Mi (Muscle İntelligence) sensörlü olan Compex stimülatör, kasların durumunu ölçerek cihazın uygulaması gereken akım miktarı ve zamanını otomatik olarak ayarlar. Böylelikle kaslarınız için ideal seanslar uygulayabilir, daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yüksek Şarj Kapasitesi ile Uzun Süreli Kullanım

4 saatten az sürede tamamen şarj olabilen Compex kas kuvvetlendirme ve vücut şekillendirme cihazı, tek şarj ile 8 seansa varan bir kullanım imkânı sunar.

Özelleştirilmiş Mi Sensör Yazılımları

Uygulayabileceğiniz farklı seans türleri için 3 adet kas analizi yazılımı bulunan Compex 4.0’daki Mi Scan yazılımıyla seans öncesinde optimum uygulama için kaslarınızı tarayabilir, Mi Range’i onarım/masaj modları için kullanabilir ve Mi Tens ile cihazın ağrı gidermeye yardımcı olan modlarından yüksek verim alabilirsiniz.

Pratik Taşıma Çantası

Compex masaj cihazı kablo ve ek aparatlarının pratik bir şekilde taşınabilmesi için kompakt tasarımlı bir çanta ile birlikte gelir. Böylelikle seyahat ederken de düzenli olarak uyguladığınız seanslara zahmetsizce devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kanal Sayısı: 4
  • Program sayısı: 30
  • Pil türü: Şarjlı
  • Şarj Süresi: 4 saat
  • Ekran Tipi: Matrix Monochrome
  • Muscle Intelligence (Mi):  Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
COMPEX SP4.0 KABLOLU KAS KUVVETLENDİRME VE VÜCUT ŞEKİLLENDİRME STİMÜLATÖRÜ
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Marka
COMPEX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok