Esbit Sculptor 0,55L Paslanmaz Çelik Thermo Bardak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Paslanmaz Çelik Malzeme

Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu bardak, kaliteli malzemesi sayesinde dış etkilere karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca BPA içermemesi ile de içeceklerinizi sağlıklı şekilde muhafaza eder.

Güçlü Vakumlu Yalıtım

Termos bardak olan bu ürün, sahip olduğu vakumlu yalıtımı ile içerisindeki sıcak içeceklerin uzun süre boyunca sıcaklıklarını kaybetmeden muhafaza olmasını sağlar.

Kolay Kavrama İçin Silikon Kaplama

Bardağın gövdesinde yer alan ve çevresinde tam tur dönen silikon kaplama, hem bardağın elinizden kaymasını engelleyerek kolay kavrama sağlar hem de bardağın sıcaklığından elinizi koruyarak konfor sunar.

Kaliteli ve Sağlıklı Toz Boya

Fitalat içermeyen yapısı ile insan sağlığına zararı olmayan ve sıcak içeceklerle etkileşime girmeyen kaliteli toz boya, hem estetik açıdan hem sağlık açısından hem de malzeme kalitesi olarak sunduğu yüksek performans ile dikkat çeker

Hafif Tasarım

314 gram ağırlığında olan bu termos bardak, günlük kullanımlarda ve uzun yolculuklarınızda hafifliği sayesinde konfor sunar. Elde ve çantanızda taşıdığınız esnada ağırlık yapmayarak avantaj sağlar.

Konforlu Taşıma ve Kullanım

16.1 cm boyunda ve 7.4 cm genişliğinde olan ürün, kompakt bir tasarıma sahiptir. Gövdesinde yer alan silikon ile de taşıma sırasında ekstra kolaylık ve konfor sunar.

Aç-Kapat Kapak Dizaynı

Bardağın üstünde yer alan ve açılır kapanır şekilde olan kapağı kapatarak, içeceğinizi elinizde taşıdığınız zamanlarda dökülmesini engelleyebilirsiniz. İçmek istediğinizde ise kolayca kapağı açabilir ve içeceğinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Estetik Tasarım

Paslanmaz çelik metal tasarımı ve üzerine siyah silikon kaplaması ile oldukça şık bir ürün olan bu bardak, günlük hayatta, işte, okulda veya gittiğiniz her yerde kullanıma uygundur.

Teknik Özellikler

  • Model: Sculptor
  • Kapasite: 0.55 litre
  • Boyutlar:16.1x7.4 cm
  •  Ağırlık: 314 g
  • Malzeme: Paslanmaz Çelik
  • Yalıtım: Vakum

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.