Klean Kanteen TKWide Cafe Cap Kapak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap Kapak

Klean Kanteen kapak, yalıtımlı şişelerde kullanılabilen yüksek sızdırmazlık özelliğe sahip bir kapaktır. Termosların içerisindeki içeceği, hareketli anlarda dahi muhafaza ederek dilediğiniz an ideal bir içim sunar.

TKWide ile Uyumluluk

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, sadece TKWide Klean Kanteen şişeleri ile uyumludur. Şişelerde bulunan TK Closure iç dişli ile birleşen Cafe Cap kapak, şişenin termal performansını artırarak her zaman optimum sıcaklığı sunar.

Taşıma Halkası

Döner taşıma halkasına sahip olan Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, kolayca taşınabilir olması ile outdoor kullanımlar için idealdir. Taşıma halkası sayesinde Klean Kanteen şişenizi, çantanıza asabilir ve bu sayede diğer eşyalarınız için çantanızdan yer kazanabilirsiniz.

Pratik Yıkama Talimatı

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, basit birkaç adımda sökülebilir/birleştirilebilir olması sebebiyle hızlı ve kolay şekilde temizlik aşamasına geçilir. Cafe Cap kapak, bulaşık makinesinde yıkanarak güvenilir bir hijyen sağlar.

Kapsamlı Kullanım

TKWide Cafe Cap kapak ve şişe ile evde, spor salonunda, yarışmalarda, bisiklette, ofiste, dağ yürüyüşlerinde ve daha birçok yerde içecek tüketiminizi sağlayabilir ve su ihtiyacınızı, pratik bir şekilde giderebilirsiniz.

Dayanıklı Tasarım

Klean Kanteen TKWide Cafe Cap kapak, yüksek kaliteye sahip materyaller ile üretilmiştir. Bu sayede son derece dayanıklı bir kapaktır ve her alanda güvenle kullanıma olanak tanır.


İdeal Ağız Genişliği

 TKWide Cafe Cap kapak, ideal ağız genişliğine sahip olduğu için rahat bir sıvı akışı ile konforlu bir içime olanak sağlar.

Genel Özellikler

  • Marka: Klean Kanteen
  • Ürün Tipi: TKWide Cafe Cap Kapak
  • Ürün Rengi: Siyah
  • Özellik: Sızdırmaz
  • Taşıma Halkası: Var
  • Uyumluluk: Yalnızca TKWide Klean Kanteen şişeleri ile uyumludur.
  • Yıkama Talimatı: Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.