Kodak Focus 157 El Feneri Su Geçirmez

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü ve Hafif Tasarım

Kodak marka bu fener, hem ele sığan yapısı hem de hafifliği ile hem taşıma sırasında hem de kullanım esnasında rahatlık sağlar. Elinizi yormayan ve ağırlık yapmayan tasarımı ile konforlu bir kullanım sunar.

Su Geçirmez Yapı

IP62 standardı ile toz ve su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Bu sayede en zorlu hava koşullarında bile çalışmaya devam eder. 

Yakınlaştırma ve Uzaklaştırma Özelliği

Fenerin ışığını ortam koşullarına bağlı olarak yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz. Böylece yakındaki veya uzaktaki nesneleri gerekli ayarlamayı yaparak çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Dayanıklı Gövde Tasarımı

Zorlu ortam koşullarına ayak uydurmak üzere üretilen bu fener, darbelere ve çarpmalara karşı yüksek dayanım gösteren gövde yapısına sahiptir.

Farklı Işık Modları

3 farklı ışık modu ile kullanım esnasında büyük avantaj sağlar. Çalışma modları olarak yüksek, eko ve flaş modlarına sahip olan bu model, farklı kullanım amaçları doğrultusunda çeşitlilik sunar.

60 Lümen LED Işık

60 lümen gücündeki LED ışığı ile ihtiyaç duyacağınız ışığı her ortamda sağlar. Boyuna oranla oldukça güçlü olan bu model, çevreyi başarılı bir şekilde aydınlatır.

Zorlu Koşullar için Güç Tasarrufu Modu

Cihazın sahip olduğu modlardan biri olan güç tasarrufu modu ile kampa gittiğinizde veya geceyi dışarıda geçirmek zorunda kaldığınız gibi durumlarda pil tasarrufu sağlayarak uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Pil ile Çalışma Özelliği

3 adet ince pil ile çalışan Kodak marka bu ürün, hem uzun ömürlüdür hem de kalıcı bir performans sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Ağırlık: 84 g (Pil olmadan)
  • Odak Halkası: Uzaklaştırma-Yakınlaştırma
  • Boyut: 158 mm x 42 mm
  • LED Işık: 60 Lümen

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.